Up
yeşil abiye elbise modelleri

Özel günlerde giyilen abiye elbiseler, her sezon değişen moda ile farklı renk ve modellerde karşımıza çıkıyor. Ancak bir önceki sezon çok moda olan bir abiye modeli, bir kaç sezon sonra demode olabiliyor. Acaba bu yıl davetlerde neler giyiliyor? 2013 Abiye kombinleri de oldukça önemli; hangi elbise ile hangi çanta ve ayakkabı giyilir bilmek gerekiyor.

su yeşili abiye elbise

 

2013 yaz renklerinden birisi olan su yeşili, sezonun abiye elbiselerinde de karşımıza çıkıyor. Naif ve zarif görüntüsü ile bronz teninizde harika görünen su yeşili elbisenizi, yine su yeşili ya da beyaz renkte aksesuar ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Onun yanı sıra gümüş ve altın renkleri de doğru birer seçim olacaktır.

mercan rengi abiye

 

Sezonun diğer bir favori rengi mercan rengindeki bu elbise, 2013 yaz sezonu için tercih edebileceğiniz abiye elbiseler arasında yer alıyor. Platform topuklu ayakkabılar ve aksesuarlarla zenginleştirilen elbisenin, sezonun başka bir modası olan balık formda elbise modasına uyduğu da gözlerden kaçmıyor.

şarap rengi abiye

 

2013 sonbahar-kış sezonunda moda olacak renkleri merak ediyorsanız, şarap rengi onlardan yalnızca biri. Bu güne kadar tırnaklarda ya da dudaklarda görmeye alıştığımız şarap rengi, önümüzdeki sezon abiye elbiseleri süsleyecek. Oldukça iddialı ve gösterişli olan bu renk, 2014 düğün ve mezuniyetlerinin rengi olacak.

mor renk abiye

 

Bu yaz havuz başı partilerinde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız, tam da size göre bir elbise. Genç hanımlar için ideal bir model olan abiye elbiseyi, bronz teninizle çok yakışacak, sezonun moda rengi mor renklendiriyor. Ayakkabı ve aksesuarlar ise oldukça iddialı.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
lila abiye modelleri
Lila Rengi Abiye Modelleri

Yumuşak ve saf görüntüsü ile oldukça zarif bir duruş sağlayan lila rengi, 2013 yaz sezonunda abiye elbiselerde de karşımıza çıkıyor....

Kapat