Up
2013-Ucuz-Abiye-Modelleri

Düğün mevsiminin açıldığı bu yaz günlerinde, yakınlarınızın düğünlerine giymek için abiye kıyafet arayışı içindeyseniz, 2013 abiye modelleri tam size göre. Düğünde en şık görünen bayanlardan biri olmak istiyorsanız eski abiye kıyafetlerinizi denemekten vazgeçin ve en son moda 2013 abiye modellerinden birini mutlaka alın. 2013 abiye modellerinde sezonun öne çıkan renkleri kullanılmış.

Lacivert, pudra pembesi ve duman rengi en çok tercih edilen renkler arasına girmiş durumda. Her sene olduğu gibi bu sene de siyah renk abiye modellerini görebiliyoruz. Modeller konusunda da geniş bir ürün çeşitliliği oluşturulmuş. Straplez modellerden sıkılanlar için dantel kolları olan abiyeler hazırlanmış dantel kolları olanlar straplez modelleri giyerken yaşanan rahatsızlıktan kurtarıyor. Bu senenin önde gelen modelleri arasında sırt dekolteli abiyeler yer alıyor.

Sırt dekoltesi tamamen açık olabileceği gibi dantelle de kaplı olarak hazırlanmış olabiliyor. Abiye kıyafetlerde genellikle uzun modeller daha çok tercih ediliyor. Ancak genç kızların tercihi çoğunlukla kısa modellerden yana oluyor. Bu senenin abiye kıyafet modelleri arasında hem uzun hem de kısa olanlar bulunuyor. Pek çok ünlü marka abiye koleksiyonlarına mini elbiseleri de dâhil etmiş durumda. Fiziğine güvenen ve mini modelleri tercih eden bayanlar ünlü markaların mini abiye modellerinden birini alabilirler. Ancak daha zarif bir görünüm için uzun ve yere kadar uzanan abiye modellerinden birini tercih etmek gereklidir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kot gömlek modelleri 2013
Kot Gömlek Kombinleri

Son yıllarda bayanların favori parçalarından birisi olan kot gömlekler, özellikle ilkbahar-yaz sezonunda sıkça tercih ediliyor. Pantolon, şort, etek ve elbiselerle...

Kapat