Up
2013-aksesuar-modasi

Kadınların süslenme konusunda vazgeçemediği parçalar arasında aksesuarlar yer alıyor. 2013 aksesuar modası arasında altın sarısı kalın takılar dikkat çekmektedir. Bazı kadınlar sadelikten hoşlanırken, bazı kadınlar daha çok iri ve gösterişli olan modeller ile güçlü bir profil çizmekten keyif alırlar. Aksesuar seçimi yaparken hem fiziki yapınıza, hem de karakterinize göre seçmeniz o sizin kendi modanızı oluşturur. Gören kişiler daima ilk olarak tam sana göre cümlesini kullanıyorsa gerçekten bu doğru bir tespittir. Çünkü dışardan gözlemlenen her şey çok daha objektif gözle bakıldığını göstermektedir.

2013 aksesuar modasında kalın kemerler kadar ince tunikler üzerine çok ince tasarlanan kemerler zarafetin simgesidir. Takı takarken binlerce çeşit yer almakta ve değişik aksesuarlar ile karşılaşmanız daima keyif verecektir. Kalın bileklikler daha sert ve asi duruş sergilemektedir. Kıvrımlı yüzükler, bileklikler, hızma, kolye ve daha fazlası sizi beklemektedir. En çok ilginizi çekecek olan ise; bu sezon her kadının dikkatini çeken tasarımlar arasında yaka şeklinde olan kolyeler yer almaktadır.

Bebe ve sivri yaka modeller 2013 aksesuar modası içerisinde dikkatini çeken ilk ürünler bu tasarımlar olacaktır. Taşlı, işlemeli ya da altın sarısı olanlar göze çarpmaktadır. Yakası açık bir elbise ya da bluz giydiğiniz an bu takıları dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Özelliklede straplez olan elbiselerde oyun kısmı boş olduğundan yeni moda tasmalar inanılmaz şıklık yaratacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yırtmaçlı-uzun-etek-modelleri-2013
2013 Yırtmaçlı Etek Modelleri

Etekler de elbiseler gibi rahat kıyafetlerden sayılıyorlar. Bayanların rahat etmelerini ve şık görünmelerini sağlayan etekler eski yıllardan beri moda olmaya...

Kapat