Up
babet-modelleri-2013

Balerin ayakkabılarından esinlenilerek tasarlanan babetler, piyasaya çıktıkları günden bu yana güzelliklerini korumayı başarmış ve pek çok bayan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bayan ayakkabılarının sürekli topuklu olması pek çok hanımı rahatsız ediyor. Özellikle uzun süre ayakta durması gereken veya zamanının çoğunu yürüyerek geçiren hanımlar babetleri tercih ediyorlar. Bu sayede yüksek topuklardan dolayı meydana gelen kazaları önlüyor ve daha rahat hareket ediyorlar. Her sezon yeni babet modellerinin çıktığını varsayarsak ne kadar çok babet modelinin piyasa da olduğunu tahmin edebiliriz. Her ayakkabı markası mutlaka pek çok çeşitte babet modelinin de piyasaya sürüyor.

2013 babet modelleri de her sene olduğu gibi tamamen topuksuz olarak üretiliyor tabanında hiçbir topuk olmayan bu babetler bayanların en büyük kurtarıcısı oluyor. Her ne kadar babetlerle topuklu ayakkabılarda göründüğü gibi zarif bir duruş sergilenmiyor olsa da, bu ayakkabıların gündüz giyileceği düşünülünce bunun bir sorun oluşturmayacağını görebilmek mümkün olur.

2013 babet modellerinde bu sezonun öne çıkan trendlerinden zımba detayları kullanılıyor. Zımbalar hem çantalarda hem de kıyafetler de kullanıldığından babetlerle dahah uyumlu bir tarz yakalanabiliyor.

2013 babet modellerinde klasik ürünler de yer alıyor. Bu modellerin en çok sevileni kolej ayakkabısı görünümlü modellerdir. Eskiden bu model sadece siyah ve kahverenginde üretilirdi. Ancak 2013 senesinde bu klasik ayakkabılara renk katılmış ve günlük kullanıma uygun hale getirilmişlerdir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-mini-yılbaşı-abiye-elbisesi
2013 Mini Abiye Modelleri

Üniversite ve lise öğrencilerinin mezuniyetlerini kutlamaya başladıkları bu yaz günlerinde en çok aranan elbiselerden biri abiye oluyor. Özellikle genç kızlar...

Kapat