Up
2013 gelinlik modelleri

Hemen her kadın, daha küçücük bir kızken giyeceği gelinliğin hayalini kurmaya başlar. Damat adayı bulunup düğün günü yaklaştığında, birçok farklı gelinlik modeli aranmaya başlar. Bulunan gelinlik arasında gelinin vücut tipine, zevkine ve modaya en uygun model seçilir.

Son yıllarda en çok tercih edilen gelinlik modellerinden birisi olan balık gelinlik, bu yaz da sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hanımların prenses gelinlik merakına farklı bir alternatif olan balık gelinlik modelleri, bu yaz dantel detayları, taşlar ve çeşitli aksesuarlar ile hareketlendiriliyor.

Düğünün en önemli ayrıntılarından birisi olan gelinlik, bir kadının o hayatının en önemli gecesinde giyeceği bir kostüm olduğundan, mutlaka en doğru seçim yapılmalıdır. Genç kızların hayallerini süsleyen balık gelinlik modelleri, straplez, yerlere kadar uzanan ya da diz altı modellerde karşımıza çıkıyor.

Deniz kızlarını anımsatan görüntüsü ile çok hoş bir görünüm sağlayan balık gelinlik modelleri arasında birbirinden güzel, şık ve iddialı modeller yer alıyor. Özellikle etek kısmı tüllerle kaplı, straplez model ve taşlarla süslü modeller, bu sezonun favorileri arasında yer alıyor. Siz de, balık gelinlik giymeyi düşünüyorsanız, vücut tipinize ve sezonun modasına uygun bir model tercihi yaparak, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mango 2013 çanta modelleri
Mango Çanta Modelleri 2013

Türkiye'nin önde gelen giyim markalarından birisi olan Mango, her sezon sunduğu koleksiyonlarında, kıyafetlerin yanı sıra, her zevke ve tarza hitap...

Kapat