Up
2013-abiye-ayakkabı-modeli4

Bayanların en önemli aksesuarı ayakkabılardır. Her bayan şıklığını tamamlayacak olan ayakkabılara gerektiğinde bir servet ödeyebilir. Her sezon ünlü markalar yeni ayakkabı koleksiyonlarını tanıtarak bayanlara geniş seçim olanağı sunuyorlar. 2013 bayan ayakkabı modelleri de günün trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanmışlardır. 2013 bayan ayakkabı modelleri arasında topuklu ve topuksuz ayakkabıların çokça yer edindiğini görebilmek mümkündür.

2013 bayan ayakkabılarında dolgu topukların daha çok kullanıldığını görüyoruz. Dolgu topuklar bayan ayaklarını topuksuz ayakkabılar üzerinde yürüyormuş gibi bir his bırakıyorlar. Özellikle günlük kullanımda bu dolgu topuklar bayanların işini ve günlük yaşantısını kolaylaştırarak aynı zamanda uzun görünmelerini sağlıyor. Daha çok akşamları giyilmeye uygun olan platform topuklar da 2013 bayan ayakkabı modelleri arasına bulunuyor. Topuklar da çok farklı tasarımlar kullanılarak hazırlanıyor. Farklı kesimleri ve renkleri ile 2013 yazına uygun olan ayakkabılar bayanların ayaklarını süslüyor. Bu senenin favori ayakkabı modeli ise topuklu spor ayakkabılarıdır. Bu ayakkabılar spor bir kıyafetin altına giyilebilir.

Özellikle günlük şıklığı tercih eden ancak uzun görünmek isteyen bayanların rağbet ettiği topuklu spor ayakkabıları günlük şıklığın en önemli tamamlayıcısı olmaktadır. Bu yılın sandaletlerinde ise geçen yıların benzeri modelleri görebilmek mümkün. Sandaletlerde daha çok parmak arası modeller tercih edilirlerken renk seçeneklerinde çeşitliliğe gidilmiş. Her renk sandaleti ayakkabıcıların raflarında görebilmek mümkün olmaktadır. Bu renkli sandaletler ile gün içinde ayaklar cıvıl cıvıl görünüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mango-elbise-modelleri-6
2013 Mango Elbise Modelleri

Dünya üzerinde tasarımları en çok beğenilen markalardan biri Mango'dur. Mango kurulduğu 1984 yılından bu yana kaliteli çizgisini koruyarak bayan ve...

Kapat