Up
2013-büyük-beden-gelinlik-modelleri4

Büyük beden olunca kıyafet bulmak zor olabiliyor. Özellikle özel günlerde şık kıyafetler bulmakta zorlanan büyük bedenli hanımların farkında olan firmalar, bu bayanlara özel olarak büyük beden kıyafet tasarımları yapmaya başladılar. Günümüzde eskisinden çok daha fazla büyük beden üretimi yapan firma bulunuyor. Bu firmalar sayesinde büyük bedene sahip olan hanımlar da daha çok model seçeneğine sahip olabiliyorlar. Eskiden en çok büyük bedenli gelinler gelinlik bulmakta zorlanırdı.

Seçenekler arasında beğendikleri üzerlerine olmaz. Bedenlerine göre olanlarda arzu edilen gibi modeller de olmuyorlardı. Ancak günümüzde böyle bir sorun kalmadı ve büyük bedenli gelinler de şık tasarımlı gelinliklerle çok daha güzel olabiliyorlar. 2013 büyük beden gelinlik modelleri son derece şık ve göz alıcı. Modellerde kullanılan küçük detaylarla vücudun fazlalıkları rahatlıkla gizlenebiliyor.

2013 büyük beden gelinlik modelleri genellikle kabarık eteklere sahip olarak üretiliyorlar. Ancak balık kesim modeller ve düz etekli modellerde koleksiyonlarda rahatlıkla bulunabiliyor.

2013 büyük beden gelinlik modellerinde kullanılan duvaklar da oldukça şık olarak üretiliyorlar. Gelinlik modelinde dantel detaylar kullanılıyorsa duvaklarda da aynı dantel işlemeler kullanılıyor.

Gelinlik modelinde taş detaylar var ise duvak ya sade tülden yapılıyor ya da gelinlikte kullanıldığı gibi taşlı olarak tasarlanıyor. Bu senenin büyük beden gelinlik modellerinde eteğin kuyruklu olması pek tercih edilmiyor. Bu klasik kabarık eteklerle gelinlerin daha rahat edeceği düşünülüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013_sac_modelleri
2013 SAÇ MODELLERİ

Bayanların en çok önem verdikleri konu dış görünüşlerdir. Dış görünüşüne önem veren hanımlar sadece kıyafetleri ile değil saçlarına ve vücut...

Kapat