Up

2013 Etek Modası

by 3 Ağustos 2013 Genel Like

2013-etek-modelleri 4

Etek, günlük hayatın en büyük kurtarıcılarından biridir. Bir anda çekici ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Özellikle son yıllarda, modanın kilit parçası haline gelen etekler, bu yaz sezonunda birbirinden şık ve renkli modellerle karşımıza çıkıyorlar. Özellikle desenlerde, ciddi bir hareket ve enerji söz konusu. 2013 yaz trendleri arasında yer alan çiçek desenler, etek modellerinde de karşımıza çıkıyor. 2013 etek modasının kilit parçalarından biri de çiçek desenli etekler.

İster mini olsun, ister maxi, şifon etekler bu sezon oldukça revaçta. Pileli şifon etek modelleri, özellikle genç bayanların günlük hayatta en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Beyaz bir body ile bile kombinlediğinizde, pileli, şifon eteğinizin içinde çok hoş görüneceksiniz.

2013 etek modasında yer alan modellerden biri de, önü kısa arkası uzun modeller. Elbiselerden sonra tek parça eteklere de sıçrayan bu moda, abiyelerin yanı sıra, günlük etek modellerinde de karşımıza çıkıyor. Yüksek bel eteklerde sıkça tercih edilen önü kısa arkası uzun modeller, hem şık hem de rahat bir kombin yaratmanızı sağlayacak.

Desenlerden söz etmişken, eteğin modeli ne olursa olsun, çiçek desenlerin yanı sıra geometrik, tribal ve etnik desenler de öne çıkıyor. Göbeği açıkta bırakan büstiyerlerle oluşturacağınız geometrik desenli etek kombinleri, bu yazın modasını takip ettiğinizi gösterecek. 2013 etek modasını takip ediyorsanız, desenli eteklerden edinmeyi unutmayın.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
blake lively  tarzı
Blake Lively Elbise Modelleri

Amerika'da bir dönem fırtına gibi esen Gossip Girl dizisi ile tanıdığımız Blake Lively, televizyonda her gördüğümüzde farklı, modern ve şık...

Kapat