Up
2013-Yeni-Sezon-Ferace-Modelleri-2

Tesettürlü kadınlar, genç kızlar dışarı çıkarken topuğa kadar olan feraceleri giyerek daima vücut hatlarını kapatmaktadırlar. 2013 ferace modelleri arasında artık daha düz ve klasik kesimler yerine genç kızlara hitap eden tasarımların olması çok daha fazla dikkat çekmektedir. Kolları manşetli, üst bölgesi fırfırlı, işlemeli modeller rahatlıkla giymeniz için güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Üstelik son yıllarda siyah rengin dışında, rengarenk modellerin olması tesettürlü kadınların istedikleri gibi şık olmalarına yardımcı olmaktadır.

2013 ferace modelleri tasarımlarında Mevlana model sezona en çok damgasını vuran mükemmel parçalar arasında yerini korumaktadır. Hakim yaka, belinde fiyonk bir kumaş, alt kısmı çok geniş olması düğün davetlerinizde bile size rahat bir şıklı yaratacaktır. Ayrıca siyah renk dışında farklı renklerde tercih ederek ara sıra değişiklik yapmaya müsaade etmelisiniz. Bir davete gitmek için mor renkte olan ve yandan bağlamalı feraceler ile hem sade, hem e tüm dikkatleri üzerinize çekerek yaşamın tadını dilediğiniz gibi çıkartacaksınız. Bunun yanı sıra kot feracelerde sezonun önemli parçaları içerisinde bulunmaktadır.

2013 ferace modelleri elbise gibi tasarlanası, her yeri pilili olması çok güzel şıklık ortaya çıkmaktadır. Üstelik bu kıyafetlerin hiçbiri insanı terletmeyerek rahat hareket etmenizi sağlıyor. Biraz daha farklı renklerde seçimler yaparak tarzınızı değiştirebilirsiniz. Biraz olsun değişiklikler yapmak her zaman üzerinizde olumlu yönlerde etkiler bırakarak yaşamın tadını çıkartmanızda yardımcı olacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-aksesuar-modasi
2013 Aksesuar Modası

Kadınların süslenme konusunda vazgeçemediği parçalar arasında aksesuarlar yer alıyor. 2013 aksesuar modası arasında altın sarısı kalın takılar dikkat çekmektedir. Bazı...

Kapat