Up
Dağınık-ense-topuzlu-önleri-açık-gelin-saçı-modeli

Genç kızlar düğünlerinde giydikleri gelinliğe özen gösterdikleri kadar saçlarına da büyük önem gösteriyorlar. Düğünlerinin en güzeli olmak isteyen genç kızlar aylar öncesinden gelin saçı modelleri seçmeye başlarlar. 2013 gelin saçı modellerinde her sene olduğu gibi bu sene de duvaklar ön planda oluyor. Dantel detaylı duvaklar gelin saçlarının daha da zarif görünmesini sağlarken taş işlemeli duvaklar daha gösterişli bir saç isteyen gelinler tarafından tercih ediliyor. Düğün boyunca sürekli ayakta kalacak olan gelinlerin saçlarının toplanması daha doğru olur.

Çeşitli gelin topuzu modelleri ile çok güzel bir gelin olunabilir.2013 gelin saçı modellerinde örgü sıklıkla kullanılıyor. Örgü kullanılarak topuz yapılmış olan saçların daha masum bir görünüm sağladığı ve saçların çok daha uzun süre dağılmadan kalabildiğini görebilmek mümkündür. 2013 gelin saçı modellerinde tepeden toplanmış topuzlar da kullanılıyor. Önden ve arkadan sıkıca toplanmış saçlar başın tam tepesinde toplanıyor ve duvak ile destekleniyor. Bu topuz modeli de uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Böylece herhangi bir dağılma söz konusu olmadan gece boyunca gelin dans edebilir ve ayakta kalabilir.

2013 gelinlerinin çoğu duvak yerine çiçek kullanmayı bazıları da her ikisin kullanmayı tercih ediyor. Özellikle beyaz çiçeklerle süslenmiş gelin saçları kır düğünleri için ideal bir görüntü oluşturuyor. Saçlar topuz yerine açık bırakılacaksa duvak kullanılamaz. Bu durumda da yine beyaz çiçekler kullanılarak daha güzel bir görüntü oluşturulabilir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Tesetturlu-2013-mayo-modelleri_004
2013 Yaz Bikini Modelleri

Bayanlar için en önemli olan sezon olan yaz sezonu açıldı. Pek çok bayan yazın gelmesi ile birlikte bikinilerini hazırlamaya başlar....

Kapat