Up
2013-Gelinlik-Modelleri-26

Evlenmek için 2013 yazını bekleyen genç kızlar evlilik hazırlıklarını tamamlarken gelinlikleri için de seçimlerine karar vermeye başladılar. Bu önemli günde en şık ve zarif olmak isteyen gelinlerin 2013 gelinlik modellerine göz gezdirmeleri gerekir. Bu senenin gelinleri her zamankinden çok daha şık ve gösterişli görünüyor. Özellikle genç kızlar gelinlik modellerinde prenses model olarak tabir edilen kabarık etekli olanları tercih ediyorlar. Kabarık etekli gelinlikleri giyen genç kızlar kendilerini bir prenses gibi hissedebiliyorlar.

2013 gelinlik modellerinde kabarık etekler çokça görülebiliyor. Kabarık etekler genelde tüllerden yapılmış oluyor ve bu tüller büzülerek kabarıklık arttırılıyor. Her sene olduğu gibi bu sene de straplez gelinlik üstleri daha çok tercih ediliyor. Ancak düğün boyunca daha rahat hareket etmek isteyen gelinler askılı modelleri tercih etmektedirler. Özellikle omuzlara düşmüş askılar daha şık görünürken boyundan bağlı üstler de çokça tercih ediliyor.

2013 gelinlik modellerinde daha çok tüllere ve taşlı işlemelere yer verilmiş. Taşlı gelinliklerin duvakları da ince boncuk ve taşlarla hareketlendiriliyor. Gösterişten hoşlanmayan daha zarif ve sade görünmek isteyen gelinler düz etekli modelleri tercih edebilirler. Bu senenin gelinlik koleksiyonlarında çokça yer bulan düz etekli gelinlikler kır düğünü yapmayı düşünen genç kızlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Gelenliklerde tercih her zaman beyazdan yana iken fildişi renk tonlarında olanlarda beğeni topluyor. Duvak seçimi yaparken tonunu iyi ayarlamak ve gelinlikle aynı renk tonunda olmasına dikkat etmek gerekiyor.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-Ucuz-Abiye-Modelleri
2013 Abiye Modelleri

Düğün mevsiminin açıldığı bu yaz günlerinde, yakınlarınızın düğünlerine giymek için abiye kıyafet arayışı içindeyseniz, 2013 abiye modelleri tam size göre....

Kapat