Up
2013_ilkbahar_yaz_elbise_modelleri-1

Bayanların en rahat kombin yaptıkları kıyafetler de biri elbiselerdir. Özellikle sıcak yaz günlerinde hem terletmedikleri hem de giyilmesi rahat oldukları için elbiseler bayanların favori kıyafeti olmayı başarmaktadır. 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri ile gün içinde rahatça dolaşmak mümkün olabiliyor.

2013 ilkbahar-yaz elbise modellerinde çok özel tasarımlar kullanılıyor. İki parça gibi duran elbiseler bu sezonun öne çıkan parçalarından olmuştur. İki parça modellerde etek kısmı koyu bir renk üst kısmı ise daha açık bir renk olarak tasarlanıyor. Bu kıyafetlerle sanki bluz ve etek giyilmiş gibi bir görüntü oluşturulabiliyor.

2013 ilkbahar yaz elbise modellerinde kullanılan kumaşlara da bir çeşitlilik getirilmiş durumda. Özellikle şifon ve desenli kumaşlar yazın giyilmeye daha uygun olduğu için elbiselerde de sıklıkla kullanılıyor. Günlük elbiselerde genellikle uzun modeller tercih ediliyor. Özellikle plajda veya alışverişe giderken rüzgârın etkisi ile uçan eteklerin uzun olması bayanların rahatça dolaşmasına olanak sağlıyor.

İlkbahar geldiği zaman giyilen bu elbiseler insanın içini açıyor ve kışın kasvetinden kurtarıyor. Ancak ilkbahar da elbise giyerken hava koşullarına da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle askılı elbise giyildiği zaman mutlaka üzerine bir bolero ya da hırka giymek gereklidir. Elbiseler ince kumaşlardan yapıldığı için ani değişen bahar aylarında üşümemek için bunların bulundurulması şarttır. Sezonun beğenilen modelleri arasında bulunan kısa elbiseler ise üşümemek için çok sıcak yaz günlerinde giyilmelidir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-büyük-beden-gelinlik-modelleri4
2013 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük beden olunca kıyafet bulmak zor olabiliyor. Özellikle özel günlerde şık kıyafetler bulmakta zorlanan büyük bedenli hanımların farkında olan firmalar,...

Kapat