Up
mango-elbise-modelleri-6

Dünya üzerinde tasarımları en çok beğenilen markalardan biri Mango’dur. Mango kurulduğu 1984 yılından bu yana kaliteli çizgisini koruyarak bayan ve erkek giyimi üzerinde eşsiz tasarımlar ortaya çıkarmıştır. Bayan giyiminde her zaman bir öncü olan marka kadınların günlük ve özel yaşamlarında kullanabilecekleri parçaları en şık hali ile sunuyor. Her sezon yepyeni ve eşsiz tasarımlarından oluşan koleksiyonlarını insanlara sunarak dünya çapında adını duyurmayı başarıyor. Markanın hedefi bütün dünyada ülkelerinde bir mağaza açmaktır. Özellikle bayanların çokça rağbet ettiği marka her sene olduğu gibi bu sene de koleksiyonu ile göz dolduruyor.

2013 Mango elbise modelleri bayanların favorisi olmuş durumda. Özel kesimleri ve kumaşları ile şıklığın en önemli göstergesi olan Mango elbiseleri bayanların feminen yanlarını ortaya çıkarıyor. 2013 Mango elbise modellerine bakıldığında farklı tasarımların göz alıcı desenlerle buluşturulduğunu görebilmek mümkündür. Hem günlük hem iş yaşamında kullanılabilecek elbiseler tasarlayan Mango markası akşam davetleri içinde gayet şık tasarımlar üretiyor.

2013 mango elbise modellerinde bu senenin favori kumaşı tülün çokça kullanıldığı görülüyor. Payet işlemeli elbiseler de Mango koleksiyonu arasında yer ediniyor.  Elbiselerin büyük çoğunluğunda son yılların favori aksesuarı kemer kullanılmış. Genelde kolsuz olarak tasarlanmış yazlık Mango elbiselerinin az bir kısmı da kısa kollu olarak üretiliyor. Giyildiğinde şıklığı ve zarafeti yansıtan Mango elbise modelleri her daim şık görünmek isteyen bayanların ilk tercihidir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-Gelinlik-Modelleri-26
2013 Gelinlik Modelleri

Evlenmek için 2013 yazını bekleyen genç kızlar evlilik hazırlıklarını tamamlarken gelinlikleri için de seçimlerine karar vermeye başladılar. Bu önemli günde...

Kapat