Up
2013-mini-yılbaşı-abiye-elbisesi

Üniversite ve lise öğrencilerinin mezuniyetlerini kutlamaya başladıkları bu yaz günlerinde en çok aranan elbiselerden biri abiye oluyor. Özellikle genç kızlar mezuniyet balolarında mini abiye modellerini giymeyi tercih ediyorlar. Her ne kadar ileriki yaştaki bayanlar da mini kıyafetler giyseler de özel günlerde abiye seçiminde, mini kıyafetleri genç kızlar daha çok tercih ediyor.

2013 mini abiye modelleri incelendiğinde de genç kızlara yönelik çok sayıda seçenek görülebilir. Pek çok abiye üretimi yapan marka mini abiyelerinde 2013 yazının moda renklerini kullanmayı tercih etmiş. 2013 mini abiye modellerinde canlı ve cıvıl cıvıl renkler baş göstermektedir. Turkuaz, kırmızı, narçiçeği rengi ve yeşil gibi canlı renkler ile genç kızlar mezuniyet partilerinde güzelliklerini ön plana çıkarabilirler.

2013 mini abiye modellerinde eteklerin daha çok vücuda oturan değil salaş olduğu görülüyor. Üst bölümü dar olarak tasarlanmış abiyelerin alt kısmı çan etek formunda iniyor. Bazı modellerde ise tam tersi bir simetri kullanılarak üstü bol eteği ise bedene oturan şekilde tasarlanmış oluyor.

Mini abiye modellerinde en çok dikkat çeken özellik ise sırt dekoltesinin bulunması. Ön tarafı tamamen kapalı olan bu modellerin sırt bölümünde farklı kesimlerle şekiller oluşturulmuş. Bazen kalp şeklinde bazen de yuvarlak kesimde olan bu şekiller sırt dekoltesinin daha güzel görünmesini sağlıyor. Mini abiye elbiselerde klasik tarzı sevenler ise klasik siyah renkteki sraplez elbise modellerinden birini tercih edebilirler.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mango-yazlık-kot-elbise-modeli
2013 Yazlık Kot Elbise Modelleri

Kotun hayatımızda ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Neredeyse günün her saati kot pantolonlarımızı giyip dışarı çıkabiliyoruz. Bir arkadaş...

Kapat