Up
2012-bayan-deri-mont-modelleri-4

2013 mont ve bolero modelleri kadınların genellikle kısa ve askılı kıyafet giydikleri zaman üzerini kapatması, şıklık katması için bolero kıyafetlerini seçerler. Ceket tarzında bir kıyafet olmakta, ancak ceketten çok daha kısa olarak kolları kapatmak için giyilmektedir. Bazen süs amaçlı olarak seçilerek te tercih edilebilir. Deri olan bolerolar 2013 sezonunda en çok giyilen tarzlar içerisinde rüzgar gibi eserek sert bir ifade çizmektedir. Giyilen kıyafetler ile daima karşı tarafa verilmesi gereken ifadeye göre seçim yapılmalıdır.

2013 mont ve bolero modelleri her sezon hiç vazgeçilmeyen ve modası bitmeyen kıyafetlerdendir. Kısa montlar şişme olanlar ya da deri olanlar, bunun haricinde kaşe mont modellerinin en önemli tasarımı sezon boyunca dillerden ve vitrinlerden hiç düşmeyen neon renklerdir. Kaşeler her sezonda eskimeyen bir tarzı olduğu için 2013 sezonunda da kırmız, yeşil, mor renklerde inanılmaz bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Ayrıca gençlerin en çok sevdiği ekose montlar sezon boyunca üzerlerinden düşmeyecek şık tasarımları kapsamaktadır.

Soğuklardan korunmak, şıklığınızı artırmak için 2013 mont ve bolero modellerine bir göz atarak kendi tarzınıza göre tasarımlardan birkaç adet kesinlikle tercih edeceksiniz. Şal ve geniş yakalar sezonun yine trend modelleri arasında olduğu için üzerinizde çok şık duracaktır. Hayalini kurduğunuz kıyafetleri sezon renk ve trend çizgileri ile modanın esintisi sayesinde hemen temin etmenin tadını dilediğiniz gibi çıkartacaksınız.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-Yeni-Sezon-Ferace-Modelleri-2
2013 Ferace Modelleri

Tesettürlü kadınlar, genç kızlar dışarı çıkarken topuğa kadar olan feraceleri giyerek daima vücut hatlarını kapatmaktadırlar. 2013 ferace modelleri arasında artık...

Kapat