Up
dantelli-nisanlik-modelleri-2013

Nişan, evlilik kadar önemlidir insan hayatında. Yeni bir hayata başlayacak olan çiftlerin ilk adımlarıdır nişan. Her çift bu günün özel olmasını ister. Ama bayanlar erkeklere göre biraz daha titiz tabi. Bayanlar bu günün muhteşem olmasını, herkesin dikkatini çekmeyi ve özellikle nişanlısını etkilemeyi ister. Eğer sizde nişanlanacaksınız ve hayaliniz böyle güzel bir nişansa ilk iş kıyafet geçiyor. Durum böyle olunca 2013 nişanlık modellerini gözden geçirmekle işe başlıyor bayanlar.

2013 nişanlık modelleriyle tüm hayallerinizi gerçekleştirmek sizin elinizde. Bu yıl bir çok farklı, her tarza her bütçeye uygun nişanlık modelleri, kadınları büyülemeyi başaracak gibi görünüyor. Aslına bakarsanız, her genç kızın aklında olan bir model vardır. Beğendiği bir stil, bir renk bulunur. Ancak bu tasarımın duruşunuza, vücudunuza, teninize uyum sağlaması gerekiyor. 2013 nişanlık modellerindeki çeşitlilik, tüm bu detayları karşılamaya yetecek.

Bu yıl nişanlıklarda öne çıkan renkler, lila, pembe, mor, eflatuni saks mavileri oluyor. Tasarımlarda ise balık elbiseler dikkat çekiyor. Özellikle etek kısmı pilili, tek omuz balık elbiseler vitrinlerde oldukça fazla göze çarpıyor. Ayrıca artık klasikleşen kabarık etekli, straplez nişanlık modellerine de yer verilmiş durumda.

2013 nişanlık modellerinde değişik olarak, kıyafete hareket katmak için çok şık kemerler, taş süslemeleri, danteller yer alıyor. Bu detaylarla nişanlıklar çok daha şık bir hava kazanmayı başarıyor. Bu özel günde, bu nişanlık modelleriyle sizde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-kırmızı-şort-modelleri
2013 Yaz Aylarında Kıyafet Seçimi

Sıcak, bunaltıcı bu yaz aylarında güneşin etkisini azaltmak için ve bu sıcaklardan biraz olsun korunabilmek için farklı kıyafetler tercih ediyoruz....

Kapat