Up
2013-uzun-nişanlık-modelleri1

Her genç kızın hayallerinde güzel bir evlilik ve bu evliliği adımında harikalar yaratacak olan nişanlık modelleri vardır. 2013 nişanlık modelleri olarak straplez ve topuğa kadar şifon bir model belinde kurdele bağlamalı kuşağı ile gözler direk üzerinizde olacaktır. Birde mercan renginde olan bu kıyafetler sezon içerisinde en çok dikkat çeken renkler arasında yerini sürekli olarak korumaktadır. Su yeşili, mavi, somon, pembe ve daha birçok neon renk vitrinlerde yerini aldığı kadar özel tasarımcılarda sürekli olarak istenildiği gibi kıyafet dikmektedir.
2013 nişanlık modelleri içerisinde kabarık modeller kadar, sade olanlarda mevcuttur. En dikkat çeken belden sonrası kabaran prenses modeller çok güzel bir görüntü vermektedir. Bu güzel ve özel günde kendi seçiminiz olsa bile fazla abartmak hiçbir zaman şıklık getirmeyecektir. Fazla kabarık olan modellerin yanı sıra daha fazla tasarım olan modelleri tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır. En çok dikkat çeken su yeşili abiyeler, tül üzerine tük kabartmalar sevdiğiniz insanında gönlünde büyük bir taht kurmanızda çok yardımcı olacaktır.
2013 nişanlık modelleri arasında belinde kuşağı olan ve arkası fiyonklu modeller çok dikkat çekiyor. Birçok tesettürlü kadın ve açık bayanlar bu tasarımları tercih etmektedir. Somon ve su yeşilini karıştırarak ortaya farklı bir kombin çıkartmanın keyfini yaşayacaksınız. Her zaman tasarım olan kıyafetleri seçmek nişanınız bile olsa sizin şıklığınıza daha çok şıklık katacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2012-bayan-deri-mont-modelleri-4
2013 Mont Ve Bolero Modelleri

2013 mont ve bolero modelleri kadınların genellikle kısa ve askılı kıyafet giydikleri zaman üzerini kapatması, şıklık katması için bolero kıyafetlerini...

Kapat