Up

2013 Oje Trendleri

by 20 Temmuz 2013 Genel Like

2013 oje modası 5

İlk izlenimde en çok dikkat edilen şeylerden biri temiz dişler ve bakımlı tırnaklardır. Özellikle erkekler, kadınlarda tırnak bakımına büyük önem verirler. Soyulmuş oje ya da yamuk kesilmiş tırnaklar, bir anda tüm cazibenizin kaybolmasına neden olur.

Kendine özen gösteren ve bakımını ihmal etmeyen kadınlar için de tırnak bakımı oldukça önemlidir. Düzenli manikür yaptırmak gerekir. Manikürün yanı sıra, tırnaklarda rengarenk desenler ve renkler, 2013 yaz sezonunda da dikkat çekiyor. Havuz kenarında, sokakta, cafede yada bir partide, nerede olursanız olun kullanabileceğiniz 2013 oje trendleri arasında, çatlayan ojeler, desenli tırnaklar ve neon renkli ojeler yer alıyor.

Yaz aylarında bayanların vazgeçemediği desenlerden biri olan leopar, eteklerden elbiselere, ayakkabılardan çantalara kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon, tırnaklarda da göreceğimiz leopar desenler, özellikle parti elbiselerinizle harika bir uyum yakalayacak. Özellikle kısa tırnaklarınız varsa, leopar desenleri ile harika tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Desenli tırnakların yanı sıra, bu sezon parlak ve taşlı ojeler de oldukça revaçta. İçinde kırık taşlar ve pullar bulunan ojeler, abiye elbiseler için ideal bir seçim olacaktır. Parlak ojeler ise her zaman kullanabileceğiniz oje trendleri arasında yer alıyor. Alışverişe giderken kombininize renk katmak için bile kullanabileceğiniz parlak ojeler, bir anda tüm havanızı değiştirecek.

2013 oje trendleri arasında, çatlayan ojeler de yer alıyor. Kendiliğinden çatlayan ojeler, tırnaklarınıza sürdükten birkaç dakika sonra çatlayarak oldukça hoş bir görünüm yaratıyor. Bir kat astar oje uyguladıktan sonra süreceğiniz çatlayan ojeler, uzun süre dayanıklı.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
pudra rengi mini elbise
Pudra Rengi Abiye Modelleri

Renkler arasında en zarif ve en sade renklerden birisi olan pudra rengi, pembe ve beyaz arasında bir yerlerdeki görünümünü koruyor....

Kapat