Up
2013_sac_modelleri

Bayanların en çok önem verdikleri konu dış görünüşlerdir. Dış görünüşüne önem veren hanımlar sadece kıyafetleri ile değil saçlarına ve vücut bakımlarına da özen gösterirler. Özellikle bakımlı saçlar bir bayanın daha güzel görünmesine olanak sağlıyor. Bakımlı saçların formülü her zaman evde ya da kuaförde saç maskeleri uygulamak ve sağlıklı beslenmektir. Vitamin bol yiyeceklerle beslenen insanların daha sağlıklı saçlara kavuştukları bilinen bir gerçektir.  Saçların daha parlak olması ve gürleşmesi için hem yenilen yiyeceklere dikkat etmek hem de saçara dışarıdan ekstra bakımlar yapmak gereklidir.

Saçların gür ve parlak olması güzel görünmesi için yeterli değildir. Bunların yanı sıra güzel bir kesim de yapmak gerekiyor. 2013 saç modelleri pek çok bayana fikir verebilir. Bu senenin modasına göre bir saç kesimi uygulanmak isteniyorsa önce kısa bir araştırma yapmak ardından da yüz tipine uygun şekli belirlemek gerekiyor.

2013 saç modelleri arasında uzun kâküllü modeller ve dalga ile hacim verilmiş modeller yer alıyor. Bu modellerin yanı sıra çık kısa saç kesimleri de 2013 saç modelleri arasında yer buluyor.

Saç kesimlerinde bu modeller uygulanırken özel davetlerde topuz saç her zaman ön planda tutuluyor. Sıkı toplanmış topuzlar bu senenin en çok istenen modeli. Kuaförlerden çıkan bayanların neredeyse yüzde doksanıı bu topuz modelin yaptırmış oluyor. Kâkül modası ise bayanlar tarafından sadece saçlar açıkken kullanılıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
babet-modelleri-2013
2013 Babet Modelleri

Balerin ayakkabılarından esinlenilerek tasarlanan babetler, piyasaya çıktıkları günden bu yana güzelliklerini korumayı başarmış ve pek çok bayan tarafından sıklıkla tercih...

Kapat