Up
uzun-yırtmaçlı-şifon-kırmızı-elbise-modeli-403x550

Yaz günlerinde bayanların en çok rahat ettikleri giysi elbiselerdir. Elbiselerin içinde fermuar kapatma düğme ilikleme derdi olmuyor. Pantolon gibi beli sıkmıyor ve göbeğin rahatsız olması gibi bir sorun da oluşmuyor. Üstelik elbiseler tek parçadan oluştukları için sadece bir parça ile şıklığı tamamlamak mümkün olabiliyor. İster gündüz istenirse de gece giyilmeye uygun elbiseler satın alınarak şıklık tek bir parça ile tamamlanabilir.

Elbise giyildikten sonra sadece ayakkabı ve takıları giymek yeterlidir. Yaz günleri gelince elbiselere olan rağbet bu sebeple daha çok artıyor. Kışın örme ve yün kumaşlardan ya da kalın kumaşlardan yapılan kıyafetler tercih edilirken yazın ince kumaşlardan yapılmış olanları daha çok ilgi görüyor. Yazın en çok tercih edilen elbise kumaşları arasında şifon kumaşlar yer alıyor. Şifon terletmediği gibi vücuda da yapışmıyor. Bu sayede gün boyunca rahat hareket imkânı sağlanıyor.

2013 şifon elbise modellerinin bolca bulunduğu bir yıl. Pek çok kıyafet markası elbiselerinde şifon modeller kullanmış. 2013 şifon elbise modellerinde uygun fiyatlar da dikkat çekiyor. Şifon gibi bir kumaştan yapılmış olmalarına rağmen kıyafetler oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadırlar.

2013 şifon elbise modellerinde dikkat edilen diğer bir detayda elbiselerin içinde kullanılan astardır. Eskiden olduğu gibi naylon astarlar artık kullanılmıyor. Bu sezon kullanılan astarlar pamuklu kumaşlardan imal ediliyor ve iç göstermediği gibi terletme de yapılmıyor. Bu şifon kumaşta yapılmış kıyafetler gün içinde giyilebileceği gibi plajda da rahatlıkla giyilebilirler.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
taşlı-gelinlik-modelleri-3
2013 Taşlı gelinlik modelleri

Her genç kız ömründe sadece bir kere giyeceği gelinliğin hayaliyle yaşar. Düğününde en güzel kız kendisi olmak istediği için evlilik...

Kapat