Up
101132131171002470_1_org_thumb

Yaz geliyor geçiyor ancak elbiselerin modası hiç bir zaman geçmiyor. Her mevsim kullanabileceğiniz, hem günlük hayatın hem gece davetlerinin hem de ofis kıyafetlerinin vazgeçilmez kilit parçası olan elbiseler, bu sezon da birbirinden şık renkler, detaylar ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. 2013 sonbahar modasına uygun renkleri yansıtan 2013 sonbahar elbiseleri arasında bordo, zümrüt yeşili, pudra rengi, gri, bej ve pastel tonlarının hakimiyeti dikkatimizi çekiyor.

Bu sezon sade elbiseler bizimle olacak. Yazın giydiğimiz canlı ve parlak elbiseler ise önümüzdeki yaz tekrar ortaya çıkmak üzere raftan kaldırıldı. Daha soft, daha yumuşak renkler, daha az dikkat çeken desenler 2013 sonbahar elbiselerinde dikkatimizi çeken detaylardan. Biz kadınlar, bu sonbaharda günlük hayatımızda elbiselerimizi daha koyu tonlarda tercih ederken, kombine renk katmak için bootie, çanta ve aksesuar seçimlerine dikkat etmeliyiz.

Deri, kesinlikle 2013 sonbahar trendlerinin başında geliyor. Deri etek, deri pantolon, deri ayakkabı… Peki ya deri elbiseler. Hem günlük hem de kokteyl ve davetlerde tercih edebileceğiniz birbirinden güzel ve iddialı deri elbise modelleri arasında siyah, bordo gibi renkler öne çıkarken, lacivert ise her zaman asaletini korumaya devam ediyor. Dolabınızda henüz yoksa, içinde olduğumuz şu sonbahar günlerinde giymek üzere, mutlaka siyah deri elbiselerden edinmenizi tavsiye ediyoruz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
peplum-elbise-modelleri 9
Peplum Elbise Modelleri

2013 abiye modelleri arasında sıkça rastladığımız modellerden birisi olan peplum elbiseler, özgüveni olan ve cesur kadınlara hitap ediyor. Hem günlük...

Kapat