Up
sonbaharda ne giyilir

Soğuk günlerin etkisine girdiğimiz şu günlerde vitrinlerde yer almaya başlayan 2013 Sonbahar kış kıyafet trendleri bizleri ısıtmaya başladı.

2013 Sonbahar kış kıyafet trendleri vitrinlerde kendini göstermeye başlamışken geçtiğimiz sezon kadınların büyük ilgi gösterdiği giysilerin yanında yeni modelleri ve nostalji rüzgarları ile öne çıkarılan tasarımları da görmek mümkün olacaktır. Yeni sezon trendleri içinde en çok ilgi göreceğini düşündüğümüz dış kıyafetlerden tüvitler sezona damgasını vuracak tarzda iddialı tasarımlarla hemen öne çıkmaktadır. İlk bakışta kaba ve feminen bir görünüm sergilenmesini sağlayan tüvitler özellikle sokak modasının trendleri arasında mutlaka kendini gösterecektir. Tüvitler ağırlıklı olarak kısa ve kalça altında biten modellerle hazırlanmış olup jean pantolondan maksi eteğe kadar farklı kıyafetlerle kombi şansı bulmanızı sağlayacaktır. Uzun yıllardan sonra geçtiğimiz kış sezonunda tekrar kadınların ilgisini çekmeye başlayan tiftik yün kazaklar bu sezon yumuşak ve sıcak görünümü ile farklı renklerde bayanların üzerinde yer alacaktır.

2014 Trendleri şu günlerde kendini göstermeye başlamışken alışveriş için doğru zaman dedik ve mağazalarda yeni moda kıyafetleri keşfe çıktık. Yaz aylarında da sıradışı görünümden hoşlanan kadınların kıyafet seçimlerinde yer alan kamuflaj desenli kıyafetler yeni sezonda farklı renkleri ile sizlerin girdiğiniz ortamlarda öne çıkmanızı sağlayacaktır. Klasikleşen kahve ve yeşil renklerin dışında kamuflaj desenlerde mavi, krem, lacivert, beyaz ve daha birçok renge rastlamanız mümkün olacaktır. Her hali ile dişiliğini sergilemekten hoşlanan kadınların kıyafet seçimlerinde bele oturan etekler, elbiseler, pantolonların yanında omuz dekoltesi verilebilecek üstlerde kadınsı havanızı girdiğiniz ortamlarda sergilemenizi sağlayacak trendler arasında yer alacaktır. Geçtiğimiz kışın stil trendleri arasında tanıtılan ve yaz aylarında da bayanların ilgisini çeken grunge akımı 2013 sonbahar kış sezonunda çılgınlık seviyesinde ilgi görecektir.

Düz kıyafetlerden sıkılan kadınların kıyafetleri ile görünümlerine hareket kazandıracak ekose desenler ilk bakışta her ne kadar klasik olarak değerlendirilse de bu sezonun en etkileyici giysilerinde hayat bulacaktır. Modern çizgilerle hazırlanan ekose kıyafetlerin tasarımlarında kullanılan farklı renkler sizinde mutlaka beğeninizi kazanacaktır. Erkek kıyafetleri giyen kadınlara gözümüzü alıştırmayı başaran modacılar maskülen trendi yine öne çıkartacak yelekler, takım elbiseler, ceketler ve farklı parçalarla sizinde stilinizi değiştirmenize yardımcı olmaya çalışacaklardır.

2013 sonbahar kış trendleri 2014 kış trendleri 2014 kıyafet trendleri ekose desen modası sonbahahar giyim trendleri sonbaharda ne giyilir sonbahar kış trendler sonbahar sokak modası yeni sezon trendleri zımba modası


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kürk yelek modelleri
Yeni sezon bayan yelek modelleri

Yeni yılı yaklaşmasıyla birlikte oldukça fazla tarz, model, renk kendini gösterirken kadınların kış aylarında severek giydikleri yeni sezon bayan yelek...

Kapat