Up
2013-moda-renkli

Renkler her sene hatta, her sezon değişerek modacılar tarafından belirlenmektedir. Sürekli olarak değişen renklerden oluşan koleksiyonu podyumlarda görmek insanların neler giymesi gerektiği konusunda büyük yardımcı olmaktadır. 2013 sonbahar-kış moda renkleri arasında siyah, gri, lacivert gibi soğuk renklerin yanı sıra daha çok yazdan ve bahardan kalma esintiler ile sıcak renkler hakimdir. Özelliklede hiç kimsenin aklından çıkmayacak, podyumların tozunu attıran turuncu rengini kış ayında görmek oldukça keyif vermektedir.
2013 sonbahar-kış moda renkleri içerisinde bulunan sarı, mavi, yeşil olan cıvıltıları rahatlıkla giyebilirsiniz. Triko elbiseler, hırkalar, etekler, elbise, pantolon ve daha fazlasını görmek için muhakkak podyumları iyi takip etmek gerekiyor. Bu sezonda turuncu elbiseler üzerine siyah kemer kombin ağırlığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Sadece turuncu değil, fıstık yeşili bir kıyafet görmek herkesi şaşırtmaktadır. Çünkü renkli kıyafetler daha çok yaz aylarına ait gibi bir algı vardır. Aslında renkli kıyafet ve aksesuarlara daha çok kış ayında ihtiyaç vardır. Bundan dolayı neon renklerden oluşan koleksiyon içerisinden kendinize güzel seçimler yapmanız mümkündür.
2013 sonbahar- kış moda renkleri olarak zümrüt yeşili ve gece mavisi de çok sıklık ile görebileceğiniz renkler içerisindedir. Gece mavisi ve siyah uyumu, yeşil ile dore rengi uyumunu kullanmanız sizi her yerde şık yapacaktır. Günlük ya da gece şıklığı yaşamak tüm mevsimlere has bir özellik olmaktadır. Dilediğiniz renklerden güzel seçimler yaparak hayallerinizi süslemelisiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
dantelli-nisanlik-modelleri-2013
2013 Nişanlık Modelleri

Nişan, evlilik kadar önemlidir insan hayatında. Yeni bir hayata başlayacak olan çiftlerin ilk adımlarıdır nişan. Her çift bu günün özel...

Kapat