Up
2013-bayan-çiçekli-tesettür-elbise-modelleri

Son yıllarda kadınlar etek yerine elbise giymeyi daha çok tercih etmektedir. Çünkü elbise kişiyi daha zarif ve asil göstermektedir. Ayrıca özel zamanlarda sizi oturaklı ve şık yapacak en önemli kıyafet elbisedir. 2013 tesettürlü elbise modelleri Mevlana tarzı model ve arkasında fiyonk bulunması sezonun gözde parçaları içindedir. İki renkli elbiselerde sezonun en önemli kıyafetleri arasında olarak her kadının büyük zaafı haline gelmektedir. Üst beden kısmı narçiçeği iken alt etek kısmı siyah olarak tasarlanan kıyafetler çok şık durmaktadır.

2013 tesettürlü elbise modelleri olarak belinde ince kemerler ve altı düz tasarımlar sadelikten hoşlananlar tercih edebilirler. Bu sezon en çok kullanılan dantel detayı tesettür elbiselerinde omuz, yaka ve bel kısımlarında olduğu kadar etek uçlarında da çok sık kullanılmıştır. Birde 2013 sezonunda nervür dikişler elbiselerin bel kısmında ve beden kısmında fazlası ile dikilmiştir. Düz dar elbiseler üzerine tasarlanan ceketlerde bir davet sırasında rahatça giyebileceğiniz kıyafetlerin en başında yer alması kadınların tercihini artırmaktadır.

2013 tesettürlü elbise modelleri arasında her tarafı pili olan elbiselerden, kloş modeller kadar bulunan şık elbiseler günlük gittiğiniz yerlerde şık olmanızda büyük destek sağlamaktadır. Tesettürlü kadınların şıklığı olan elbiseler özel davetlerde de giyebilecekleri tarzda tasarımlar yer almaktadır. En çok dikkat çeken sezonun gözde renklerinden neonlar vitrinleri süslediği kadar tesettürlü bayanların hayallerini süsleyerek mutlu edecektir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-uzun-nişanlık-modelleri1
2013 Nişanlık Modelleri

Her genç kızın hayallerinde güzel bir evlilik ve bu evliliği adımında harikalar yaratacak olan nişanlık modelleri vardır. 2013 nişanlık modelleri...

Kapat