Up
siyah-dolgu-topuklu-ayakkabı-modeli

Bahar aylarında güneş kendini göstermeye başladığı anda kışlık ayakkabılarımızı bir kenara bırakır ve yazlık ayakkabılara ya da terliklere geçiş yaparız. Bu ayakkabı ya da terliklerle ayaklarımız rahat bir nefes alır ve bizlerde sanki yenide doğmuş gibi hissederiz. Yazlık ayakkabılar özellikle bayanlar için çok önemlidir. Ayakların bu ayakkabılarla rahat ettiği bir gerçek ancak dışarı çıkarken şık olmaları da gerekir. Sandaletler şıklık açısından yazın giyilebilecek en güzel ayakkabı modelidir.

Sandalet denilince aklımıza ilk olarak düztabanlı klasik sandaletler gelebilir. Ancak gayet şık görünen hem gündüz hem de gece rahatça giyilmeye uygun olan sandaletler de bulunmaktadır genellikle topuklu olarak tasarlanan bu sandaletler bayanların duruşunu da güzelleştiriyor. Etek ve elbiselerin altına yakışan topuklu sandaletler her bayanın ayakkabılığında mutlaka bulunmalıdır.

2013 topuklu sandalet modellerinde dolgu topuklar büyük rağbet görüyor. Tabanının rahat olması sebebiyle bu sandaletler yaz günlerinde bayanların ilk tercihi oluyor. 2013 topuklu sandalet modellerinde her rengin kullanıldığını görebilmekteyiz özellikle yazlık kıyafetlere uyum göstermesi açısından bu sandaletlere ağırlık veriliyor.

2013 topuklu sandalet modellerini şortların altına da rahatlıkla giyebilmek mümkün. Uzun boylu görünmek isteyen hanımlar ise bu modellerin üzerine yere kadar uzanan elbiseler tercih etmelidirler. Bu sayede çok daha şık, ince ve zarif görünebileceklerdir. Sandaletin görünmesi onlar için herhangi bir sorun oluşturmuyorsa kısa elbise modellerinden birini de tercih edebilirler. Ancak ayakkabı seçimini yapılırken mutlaka denenmesi gereklidir. Ayaklarda rahatsızlık hissi vermeyen ayakkabılar gün boyunca giyilebilir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013_ilkbahar_yaz_elbise_modelleri-1
2013 İlk Bahar- Yaz Modelleri

Bayanların en rahat kombin yaptıkları kıyafetler de biri elbiselerdir. Özellikle sıcak yaz günlerinde hem terletmedikleri hem de giyilmesi rahat oldukları...

Kapat