Up
yeni-sezon-tunik-modelleri

Vücudun daha ince görünmesini isteyen hanımlar tunik modasına ayak uydurarak bu giysiyi gardıroplarının başköşesinde bulundurmalıdırlar. Özellikle son birkaç yıldır moda olan taytların üzerine giyilebilecek en rahat kıyafet tunikler olmaktadır. Taytlar da doğru giyildiklerinde bayanların daha ince görünmesini sağlıyorlar.

Tayt giymek için mutlaka çok zayıf olmak gerekmiyor ancak çok kilolu ya da aşırı baseni bulunan bayanların tayt giymemeleri gerekir. Taytlar esnediği için bütün kötü hatları ortaya çıkaracaktır. Tayt giymesi gereken hanımlar genelde fazlalıkları vücudunun üst bölmesinde toplanan hanımlardır. Bu türde bir vücuda sahip olan bayanların tayt giymelerinde hiçbir sakınca toktur. Taytın üzerine de bol bir tunik giyerek ham zarif hem de ince görüneceklerdir. 2013 tunik modelleri de gayet şık görünüyor. Bu tuniklerle her yere rahatlıkla çıkılabilir.

2013 tunik modellerinde en çok açık renkler kullanılıyor. Bu sayede tunikleri koyu renkli taytlarla ya da pantolonlarla kombinlemek daha kolay oluyor. 2013 tunik modellerinde kullanılan kemer detayları da beli daha ince göstermeye yarıyor. Bir giysinin tunik sayılabilmesi için fazla uzun olmaması gerekir. Belin biraz daha altında olması yeterlidir. Ancak bundan daha uzun giysiler tunik olmaktan çıkar ve elbiseye dönüşürler.

Bazı kısa boylu hanımların giydiği tunikler elbise giymiş gibi görünmelerine sebep olmaktadır. Bu kıyafeti giyen kısa boylu hanımlar tayt yerine çorap giymeyi tercih ediyorlar. Ancak bu türdeki bir kıyafet ancak kış soğuklarında giyilebilir. Yazın tayt ya da dar pantolon giymek daha uygun olacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlik-pardesu6
2013 Yazlık Pardesü Modelleri

Tesettürlü giyen hanımların en çok kullandıkları giysi pardösülerdir. Pardösüler hem vücut hatlarını belli etmiyor hem de daha zarif göründüklerinden pek...

Kapat