Up
2013abiye-modelleri-uzun

Bayanların abiye konusunda tercihi çoğu zaman uzun modellerden yana oluyor. Uzun abiyeler her zaman daha şık ve zarif bir görüntü oluşturuyor. Bu yaz çok yakın bir tanıdığınızın düğünü veya nişanı olacaksa 2013 uzun abiye modellerinden mutlaka bir tane almalısınız.

2013 uzun abiye modellerinde son bir kaç senedir kullanılan dantel kumaşların yanı sıra taşlı ve zincirli detaylar da kullanılıyor. Şıklığı artıran kemer detayları ile hareketlendirilen uzun abiyeler bayanların ilk tercihi olmayı başarıyor. Özellikle altın rengi bu senenin favori aksesuarları arasında yer ediniyor. Abiyelerde de sıklıkla kullanılan altın rengi aksesuarlar en çok kemer ve yaka kısmında kullanılıyor. Yakası da tasma görünümün de olan altın renkli metalli abiyeler giyilince takı takmak da gerekmiyor. Tüllerin de sıklıkla kullanıldığı uzun abiye modellerinde bel kısmının belirginleştirilmesi için yine altın renkli kemerler kullanılıyor. Kemerler genellikle metalden üretiliyor ve son derece ince olanlardan seçiliyorlar.

2013 uzun abiye modellerinin diğer bir avantajı da giyenin daha uzun görünmesini sağlamalarıdır. Özellikle kısa bayanlar istedikleri kadar yüksek topuklar giyebilir ve yere kadar uzun olan abiye ile topuklu giyildiği anlaşılmadan dolaşabilir. Hafif kilolu olan bayanların tercihi de bu uzun abiyelerden yana olmalıdır. Çünkü uzun abiyeler daha uzun göstermelerinin yanı sıra kişiyi çok daha zayıf da gösterebilmektedirler. Çeşitli renk seçeneklerinden size en uygununu seçerek uzun abiye modelleri ile bir düğünün en şık bayanı olabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Dağınık-ense-topuzlu-önleri-açık-gelin-saçı-modeli
2013 Gelin Saçı Modelleri

Genç kızlar düğünlerinde giydikleri gelinliğe özen gösterdikleri kadar saçlarına da büyük önem gösteriyorlar. Düğünlerinin en güzeli olmak isteyen genç kızlar...

Kapat