Up
Siyah-kısa-kollu-abiye-modeli

Özel geceler, kadınların önemsedikleri, özenle hazırlandıkları durumları ifade eder. Bu gecelerde seçilecek kıyafetler, genelde haftalar öncesinden hatta aylar öncesinden düşünülmeye başlanır. Kıyafet seçimleri kadınlar için her zaman zorlu bir süreci de beraberinde getirmiştir. 2013 yaz abiye modelleri farklı tasarımlarıyla seçim konusunda zorluk çeken kadınlara yol gösterir.
Bu sezon havaların da çok sıcak oluşuyla birlikte mini boyda hazırlanan modeller ön plana çıkmıştır. Fiziğine güvenen kadınlar bu yıl da dekoltenin yoğun olduğu modelleri tercih etmektedir. Canlı, ışıl ışıl renkler göze çarpmaktadır. Kırmızı, mavi tonları ve pul detayları abiyelere farklı bir görünüm katmıştır.
İddialı ve kendinden emin bir görünüş sergilemek isteyen kadınlar, kırmızı rengin hakim olduğu askılı elbiseleri tercih etmektedir. Ayrıca boyundan ip askılı abiye elbiseler hem özel günlerde hem de günlük kıyafet seçimlerinde daha çok tercih edilmektedir.
2013 yaz abiyelerinde su yeşili çok ön plandadır. Pastel tonlardaki renklerin çok fazla tercih ediliyor olması ortaya renkli bir görüntü çıkarmıştır. Danteller, işlemeler ve tül detayları oldukça fazla kullanılmıştır. Elbiselerde kullanılan detayların çok gösterişli olması iddialı bir görüntüyü de beraberinde getirmiştir.
Straplez, askılı, tek omuz, dar mini etek modelleri, kendine güvenen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. Ayrıca bel ve kol bölgelerinde olan fazlalıklarından memnun olmayan kadınlar, seçtikleri volanlı abiyeler ile kendilerini daha iyi hissedebilmektedir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-moda-renkli
2013 SONBAHAR KIŞ MODA RENKLERİ

Renkler her sene hatta, her sezon değişerek modacılar tarafından belirlenmektedir. Sürekli olarak değişen renklerden oluşan koleksiyonu podyumlarda görmek insanların neler...

Kapat