Up
2013-yaz-Abiye-Modelleri-17

Abiye modelleri her yıl olduğu gibi, düğünlerde, mezuniyetlerde ve özel organizasyonlarda bayanların bir numaralı tercihi olarak baş sıraya yerleşmeyi başaracak tabi ki. 2013 yaz abiyeleri, tasarımcıların değişik ve sıra dışı modelleri ortaya çıkarmasıyla yepyeni bir soluk kazanıyor. Bir çok farklı ve şık tasarım, mağaza vitrinlerinde yerlerini aldığı andan itibaren, bayanları büyülemeyi başardı.

2013 yaz abiyelerinde en çok dikkat çeken tasarımlar ise balık elbise modelleri oluyor. Özellikler genç bayanlar bu tasarımları mezuniyet ve düğünlerde oldukça sık kullanıyor. Ayrına nişan hazırlığında olan bayanlarda bu alternatifi gözden geçirmeden edemiyor. Bu elbiseler şık tasarımlarıyla bu ilgiyi oldukça fazla hak ediyor. Bu tasarımlarda en çok kullanılan detaylar ise pili ve tek omuz detayları oluyor.

Bu yıla damgasını vuran dantel detayları da 2013 yaz abiyelerinde kendini gösteriyor. Bu detaylarla süslenen abiyelerin asaletine ise diyecek hiç bir söz yok. Bu detaylar bu yıl abiye modasında zarafetinde temsilcisi olarak karşımıza çıkmayı başarıyor. Bu yılın trendleri arasında yer alan şifon kumaş tasarımına sahip abiyelerde bayanların ilgi odağı olmayı başarıyor. Ayrıca rahat ve ferah kullanıma sahip olmaları, tercih edilme şansını daha artıran faktörler arasında yer alıyor.

Sadeliği sevmeyen daha parıltılı ve ışıltılı bir görünüm kazanmak isteyen bayanlarda, bu yıl isteklerine ulaşacaklar. Payetli, pullu ve ışıltılı kumaşlarla tasarlanan abiye modelleri bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayacak. 2013 yaz abiyelerinde kullanılan aksesuar detaylarında ise gümüş tonlar bu yıl ön plana çıkmayı başarıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-bayan-çiçekli-tesettür-elbise-modelleri
2013 Tesettürlü Elbise Modelleri

Son yıllarda kadınlar etek yerine elbise giymeyi daha çok tercih etmektedir. Çünkü elbise kişiyi daha zarif ve asil göstermektedir. Ayrıca...

Kapat