Up
2013-yaz-aksesuar-trendleri

Yaz mevsimi geliyor derken zaman aktı geçti ve kendimizi kavurucu sıcaklarda bulmaya başladık artık. Yaz mevsiminin tüm şiddetiyle devam ettiği günümüzde, yaz modası da hız kesmiyor. Bunlardan bir tanesi de 2013 yaz aksesuarları oluyor. Bilindiği gibi aksesuarlar giyimin, şıklığın tamamlayıcısıdır. Durum böyle olunca bu parçalar bayanların vazgeçemedikleri parçalar arasında birinci sırada yer almaktadır. 2013 yaz aksesuarları konusunda seç,im yapmak oldukça zor. Çeşit fazlalığı ise bayanların aklını karıştıracak gibi görünüyor.

2013 yaz aksesuarları şıklığıyla göz kamaştıracak gibi görünüyor. Tabi moda çok geniş bir kavram her koluna hakim olmak mümkün olmuyor. Ancak bu çeşitlilik bu konuda akıl karıştırıcı olduğu kadar, yol göstericide olacaktır. Bu yıl abartılı büyük kolyeler adeta bit güneş gibi parlıyor bayanların üzerinde. Ayrıca ebatları ve büyük taşlara sahip olan tasarımlarıyla da dikkat çekmek konusunda oldukça başarılı oluyorlar. Bu yıl küpe tasarımlarının da kolyelerden aşağı kalır yanı yok. Büyük taşlı ve gösterişli küpeler, sezonun trendleri arasında yer almayı başarıyor.

Aksesuar modasındaki metal tonların fırtınası da oldukça etkili bir hale geldi. Ayrıca rengarenk gözlüklerde bu yaz size neşe katacak parçalardan olmayı başarıyor. 2013 yaz aksesuarlarında dikkat çeken modeller arasında yaka modelleri de yer alıyor. Bilindiği gibi bu parçalar kısa süre önce ortaya çıkmış ve bir o kadarda kısa sürede ortalığı kasıp kavurmuştu. Bu parçalar bu yaz mevsiminde en sık karşılaşılan parçalardan olmak için yaratılmış gibi görünüyor. 2013 yaz aksesuarları sayesinde bu yazın şıklık içinde geçeceğine ise hiç şüphe yok.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-yaz-Abiye-Modelleri-17
2013 Yaz Abiyeleri

Abiye modelleri her yıl olduğu gibi, düğünlerde, mezuniyetlerde ve özel organizasyonlarda bayanların bir numaralı tercihi olarak baş sıraya yerleşmeyi başaracak...

Kapat