Up
Yazlık_ayakkabı_modelleri_2013

Bu yaz kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda da desenli modeller tercih edilmektedir. Çiçekler, pikseller ve geometrik baskılardan oluşan çeşit çeşit motifler ayakkabı modellerini süslemektedir. Birkaç sezondur adından söz ettiren gladyatör ayakkabılar bu yaz da kendini göstermeye devam edecek. Nerdeyse dize kadar çıkan ve şerit halindeki modelleri ile 2013 yaz ayakkabı modasında kendisinden çok bahsettirecektir. Hayatınıza düz olarak giren gladyatör ayakkabı trendi artık her türlü topuk, stil ve modelde bulunmaktadır.
Genellikle yeşil tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı hayvan desenli ayakkabıları da bu sezon ayaklarda çok göreceğimiz kesin. Eğer yüksek topuklu ayakkabılar giymeyi sevmiyorsanız kısa topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Kısa topuklu ayakkabılar da bu yaz çok popüler.
2013 yaz ayakkabı koleksiyonunda yer alan Victoria Beckham’ın tasarladığı siyah ve beyazın buluştuğu erkek stili maksülen ayakkabılar, şık modellerinden birisidir. Ayrıca gece gezmelerinde kullanmaya birebir olan metalik ayakkabılar da oldukça tercih edilen ayakkabılardandır.
2013 yaz ayakkabı modasında yükselişte olan bir diğer model ise sivri burunlu ayakkabılardır. Ayrıca tamamen şeffaf topuklu ayakkabılara da yeni bir bakış açısı kazandırılmıştır. Sezonun dolgu topuklu ayakkabıları da ilginç süslemelerle 2013 yaz ayakkabı modasında yer almaktadır.
Ayakkabılarda transparan devri de başlamış bulunmaktadır. Gece kıyafetlerinize zarafet katan transparan ayakkabı modelleri şıklığınıza ayak uydurmak için vitrinlerde yerini almış bulunmaktadır. Sezonun vazgeçilmez trendlerinden biri ise beyazlara bürünmektir. Tabi ki ayakkabılar da bu durumdan nasibini alacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Siyah-kısa-kollu-abiye-modeli
2013 Yaz Abiyeleri

Özel geceler, kadınların önemsedikleri, özenle hazırlandıkları durumları ifade eder. Bu gecelerde seçilecek kıyafetler, genelde haftalar öncesinden hatta aylar öncesinden düşünülmeye...

Kapat