Up
Tesetturlu-2013-mayo-modelleri_004

Bayanlar için en önemli olan sezon olan yaz sezonu açıldı. Pek çok bayan yazın gelmesi ile birlikte bikinilerini hazırlamaya başlar. Henüz sezon açılmadan tanıtılan bikiniler vitrinlerde göze hitap etmeye devam ediyorlar. Sizde plajda şık görünebilmek için en son moda bikinilerin modellerini inceleyin. 2013 yaz bikini modellerinde çeşitliliğin artmış olduğunu görebiliyoruz. Özellikle sezonun öne çıkan renklerinin bikinileri süslediğini söylemek gerekiyor. Kalın çizgili bikinilerin yanı sıra 2012 de moda olan çiçek desenleri de bikinilerin üzerinde yer ediniyor. Her vücut tipine göre farklı hazırlanmış bikiniler bayanların en büyük kurtarıcısı oluyor. Büyük göğüsleri olanlar toparlayıcı olan modelleri tercih ederken küçük göğüslü olan bayanlar ise dolgulu modellere daha çok rağbet ediyor.

2013 yaz bikini modellerinde bu sene fırfır modasının takip edildiğini görebiliyoruz. Fırfır detayı bikinilerin hem üstünde hem de altlarında kullanılarak çok farklı bir görünüm elde ediliyor. Fırfır kadar beğeni toplayan ip detayları da bikinilerin çok daha eğlenceli ve şık görünmesine olanak sağlıyor.

Neredeyse bütün 2013 yaz bikini modellerinde ip detayları kullanılıyor. Bu sayede çok farklı bir görünüm elde edilebiliyor. Taşlı modellerin bu yaz pek rağbet görmediğini söylemekte fayda var. 2013 bikinilerine daha çok kumaşlar üzerindeki desenlerle hareket kazandırılmış. Desenli bikiniler kadar tek renkten oluşan modelleri de görebilmek mümkündür. Bu tek renk modeller farklı renklerle kombin yapılabilir ve plajlarda daha renkli bir görünüm elde edilebilir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-abiye-ayakkabı-modeli4
2013 Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanların en önemli aksesuarı ayakkabılardır. Her bayan şıklığını tamamlayacak olan ayakkabılara gerektiğinde bir servet ödeyebilir. Her sezon ünlü markalar yeni...

Kapat