Up
nike-canta-modelleri

Kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan çantalar büyük öneme sahiptir. 2013 yaz çanta modasında seneye en çok damga vuran modellerde şeffaflık söz konusudur. Pembe, yeşil, mavi, sarı gibi sezonun canlı renklerine, metal ve taşlarda eklenince hem eğlenceli hem de gösterişli şeffaf çantalar ortaya çıkmaktadır.

Küçük ve büyük birçok rengin bir arada kullanıldığı çeşitli desenlerin bulunduğu çanta modellerinde şık görüntüler ve açık renkler hâkimdir. Günlük kullanımlarda daha çok tercih edilen büyük çantaların yanı sıra gece kullanımına uygun olarak tasarlanmış küçük el çantaları kıyafetlerinizle bütünleşmektedir.
Sadece kıyafetler ya da ayakkabılarda değil çantalarda da baskı modelleri ön plana çıkmaktadır. Çiçekli, çizgili, damgalı desenler her çanta modelinde yer almaktadır.

1980’lerde bulunan bel çantaları 2013 yaz çanta modellerinde yeniden kendini göstermeye başlıyor. İster deri ister bez olarak kullanacağınız bu model sizlere yeni bir stil oluşturuyor. Elinizde rahat şekilde taşıyacağınız mini çantalarda bu yazın trendleri arasında bulunmaktadır.

Zincir askılı ve deri detaylı olarak yeni bir çizgi oluşturan büyük çantalar, çalışan kadınların imdadına yetişiyor. 2013 yaz çanta modasında da geçmeyecek olan metal zımbalar, renkli taşlar, boncuklar ve püsküller değişik modeldeki çantalarda hayat buluyor.

Son birkaç yıldır çok göz önüne çıkan okul çantaları ile hem sportif bir tarz ele edebilirsiniz hem de klasik tarzınıza renk katabilirsiniz. Yaz aylarında serin bir hava katan metalik çantalarda ön plana çıkmaktadır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Yazlık_ayakkabı_modelleri_2013
2013 Yaz Ayakkabı Modelleri

Bu yaz kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda da desenli modeller tercih edilmektedir. Çiçekler, pikseller ve geometrik baskılardan oluşan çeşit çeşit motifler...

Kapat