Up
2013-dugun-elbiseleri-yaz

Yazı aylarının içinde olduğumuz bu günlerde, etrafımız düğünlerle çevrilmeye başladı. Durum böyle olunca gelinle damat kadar, düğün davetlileri de ne giyeceğiz derdine düştü haliyle. 2013 yaz düğün kıyafetleri bu ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir. Birbirinden şık tasarımlarıyla bu kıyafetler bayanların gözdesi olacak gibi görünüyor.

2013 yaz düğün kıyafetlerinde kullanılan kumaşlar, desenler ve detaylar oldukça çeşitli olarak kullanılmış durumda. Bu durum bayanların bir yandan kafasını karıştıracak ama bir yandan da her türlü zevke karşılık verebilecek. Düğünlerde kullanılacak kıyafetlerde her türlü rengi kullanabilirsiniz. Ancak beyazı tercih etmeniz pek önerilmiyor. Bilindiği gibi beyaz gelini simgeliyor. Ayrıca kilo probleminiz varsa dar yada straplez kıyafetleri tercih etmemeniz sizin yararınıza olacaktır.

2013 yaz düğün kıyafetlerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise, düğün mekanına uyumlu olması tabi ki. Eğer katılacağınız düğün bir kır düğünüyse, dar yada aşırı miniler tercih edilmemelidir. Bu düğün mekanları rahatlık sağlayan mekanlardır. Bu nedenle kıyafetlerinizde daha bol kesim, uzun ve şifon kumaşları tercih ederseniz hem daha rahat olacak hem de mekana uyum sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bu mekanlar olacağından, hava şartlarını da gözetmeniz gerekecektir. Kıyafetlerinizin rüzgar olasılığına uygun seçmekte fayda var.

2013 yaz düğün kıyafetleri şıkır şıkır detaylarla tasarlanarak, şıklığı ve zarafeti yansıtacak. Düğünlerde en çok tercih edilen modeller arasında balık elbiseler, boyundan bağlamalı uzun şifon elbiseler ve dantel detaylarına sahip olan düğün kıyafetleri bu yılın trendleri arasında yer almayı başarıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-yaz-aksesuar-trendleri
2013 Yaz Aksesuarları

Yaz mevsimi geliyor derken zaman aktı geçti ve kendimizi kavurucu sıcaklarda bulmaya başladık artık. Yaz mevsiminin tüm şiddetiyle devam ettiği...

Kapat