Up
yaz_düğün-mekanı

Bildiğiniz gibi yaz aylarını süsleyen en büyük organizasyonlar, düğün organizasyonları oluyor. Durum böyle olunca düğün mekanları dolup taşıyor. Bu günler için hazırlanan düğün mekanlarının tasarımı, dizaynı her yönü, kendini diğerlerinden ayırıyor. Ancak bu mekanları birkaç başlık altında toplamak mümkün, 2013 yaz düğün mekanları, bu yıl evlenecek olan çiftlerin önem verdiği en büyük ayrıntı elbette.

2013 yaz düğün mekanları arasında en trend olan ise kır düğünü olarak bilinen düğün mekanları oluyor. Eğer sizde doğayla iç içe bir mekan tercih etmek istiyorsanız, kır düğünü mekanları tam sizlik. Bu mekanlar temiz havaları, rengarenk .çiçeklerle donatılmış yemyeşil tabanlarıyla içinizi huzurla doldurmayı başaracaktır. Bu yaz kır düğünleri için kullanılan mekanlarda, lila, mor, beyaz gibi renkler oldukça ön planda yer alıyor. Bu mekanlarda kullanılan masa örtüleri, çiçek detayları içinizi aydınlatacak gibi görünüyor.

2013 yaz düğün mekanlarındaki bir diğer mekan ise havuz başı alanlar oluyor. Daha şık ve gösterişli olan bu mekanların maliyeti de, şıklıkları kadar fazla oluyor elbette. Bu mekanlar son yıllarda daha çok rağbet görerek, kendini göstermeyi başardı. Buna benzer bir diğer konsept ise sahil kenarları oluyor. Denizin temizliği ve kumsalın huzur veren dokunuşları, bu yıl çiftlerin oldukça fazla tercih edeceği düğün mekanları arasında yer almayı başarıyor. Klasik düğün salonları ise daha dar bütçelere hitap ediyor. Ancak bu mekanlarda da şıklığı ve huzuru yakalamak tabi ki mümkün olacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-dugun-elbiseleri-yaz
2013 Yaz Düğün Kıyafetleri

Yazı aylarının içinde olduğumuz bu günlerde, etrafımız düğünlerle çevrilmeye başladı. Durum böyle olunca gelinle damat kadar, düğün davetlileri de ne...

Kapat