Up
yaz-gece-kıyafeti-2013

Akşam yemeklerinin, eğlencelerinin yada düğünlerin vazgeçilmezi tabi ki elbiselerdir. Kadınlığın sembolü olan elbiseler bu yılda bir çok farklı tasarımıyla karşımıza çıkıyor. 2013 yaz gece elbiseleri koleksiyonunda bulunan bir çok güzel, şık ve alımlı parçayla sizde gece organizasyonlarının parlayan yıldızı olabilirsiniz. Bakalım moda tasarımcıları bu yıl bu kategoride neler yapmış.

2013 yaz gece elbiselerinden biri var ki bu yıl her alanda kendini gösteriyor. Nedir diye soracak olursanız, cevabımız çiçek desenleri olur. Bu yıl modanın her alnına girmeyi başaran irili ufaklı çiçek desenleri, elbiselerle birleşince olukça hoş havalar yakalayabiliyor. Elbiselerin neredeyse vazgeçilmezi olan straplez parçalarda, koleksiyonundaki yerini almış durumda. Ayrıca elbiseler derin yırtmaç modelleriyle de göz doldurmayı başaracak gibi görünüyor. İnce askılı elbiselerde zarafet sahibi bir görünüm yakalamayı başaran parçalar arasında yer alıyor.

2013 yaz elbiselerinde kullanılan renkler oldukça güzel. Yaz ruhuna uygun renkler, insanın içini canlandırıyor. Ayrıca kontrast renkler kullanılarak üretilen parçalarda bayanları büyüleyecek gibi görünüyor. İki renkten oluşan elbiselerde oldukça hoş görünüyor. Bu renkler arasında siyah ve beyaz ise her zamanki popülerliğini korumayı başarıyor.

2013 yaz elbiseleriyle şık olmamak mümkün görünmüyor. Tabi birkaç ayrıntıya dikkat edersek. Örneğin kısa boylu bayanlar miniler yerine uzun elbiseleri tercih ederse daha uzun boylu bir görünüm yakalayabilirler. Yada göğüslerinizi belirgin hale getirmek istiyorsanız, straplez parçaları tercih etmeniz faydalı olacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yaz_düğün-mekanı
2013 Yaz Düğün Mekanları

Bildiğiniz gibi yaz aylarını süsleyen en büyük organizasyonlar, düğün organizasyonları oluyor. Durum böyle olunca düğün mekanları dolup taşıyor. Bu günler...

Kapat