Up
2013_ilkbahar_yaz_abiye_gece_elbisesi

Yaz aylarında gece gezmeleri diğer aylara göre çok daha fazladır. Çünkü yaz aylarında organizasyonlar oldukça hızlıdır. Gecelerin yıldızı olup parlamayı her bayan ister tabi. Oldukça şık ve alımlı olup, dikkatleri toplamak ister. Bunu yapmayı sizde istiyorsanız, en küçük ayrıntıları bile atlamamak gerekiyor. Ancak en büyüğü bile bazen sorun yaratabiliyor. Gece için en önemli parça tabi ki kıyafetler olacaktır. 2013 yaz gece kıyafetleri sayesinde, her zevke ve bütçeye uygun, birbirinden şık kıyafetlere kavuşmak oldukça kolay olacak. Bakalım bu koleksiyonda hangi parçalara yer veriliyor.

2013 yaz gece kıyafetleri koleksiyonunda başı abiye kıyafetler çekiyor tabi ki. Gece davetlerinin vazgeçilmezi olana abiyeler mağaza vitrinlerindeki yerini aldı. Yazın büyüsüne uygun renkler, uçuş uçuş şifon kumaşlar, ışıltılı ayetler ve dantel detayları bu yıl oldukça sık kullanılıyor. Ayrıca sadelikten vazgeçmeyenler için ise siyah ve beyaz her yılki asaletiyle sizleri bekliyor.

Bu yıl abiyelerde mor, lila, petrol mavisi ve yeşil renkleri oldukça sık kullanılıyor. Model olarak ise balık kıyafetler, tüm rakiplerini sollamış diyebiliriz. Ortaya çıktığı günden beri oldukça beğenilen balık elbiseler, bu yılda büyük beğeni toplamayı başarıyor.

2013 yaz gece kıyafetleri kategorisinde kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise tulumlar oluyor. Birkaç yıldır modanın nabzını tutan bu parçalar, bu yılda oldukça ön planda tutuluyor. Bir çok ren ve desen yelpazesiyle karşımıza çıkan tulumlar, yaz gece eğlencelerinin vazgeçilmezlerinden olacak gibi görünüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yaz-gece-kıyafeti-2013
2013 Yaz Gece Elbiseleri

Akşam yemeklerinin, eğlencelerinin yada düğünlerin vazgeçilmezi tabi ki elbiselerdir. Kadınlığın sembolü olan elbiseler bu yılda bir çok farklı tasarımıyla karşımıza...

Kapat