Up
gelinlik-modelleri-2013-27

Yaz aylarını yaşadığımız şu zamanlarda, şüphesiz ki en çok karşılaştığımız aktiviteler düğünler oluyor. Havaların ısınmasıyla birlikte her çift hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor. Her kadın düğününde çok güzel ve şık olarak herkesi büyülemeyi ister. 2013 yaz gelinlik modasıyla bu istek gerçeğe çok daha kolay dönüşecek gibi görünüyor.

2013 yaz gelinlik modası koleksiyonları çoktan moda evlerinde ve vitrinlerde yerlerini aldı. Bu yıl klasik gelinlik modellerinin yanında değişik kesimlere ve detaylara sahip gelinlik modelleriyle de karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi asimetrik kesimler. Önü kısa arkası uzun k

uyruklu gelinlikler bu yılın trendleri arasında. Eğer bacaklarınıza güveniyorsanız bu gelinlikler sizin için idea olabilir.

Bu yıl koleksiyonları baştan aşağı çevreleyen bir detay ise dantel oluyor. Her türlü gelinlik modelinde bu dantellerle karşılaşmak mümkün. Özellikle omuz ve sırt kısımları dantellerle kaplı gelinliklerle oldukça sık karşılaşacağız. Ayrıca yıllardır hiç eskimeyen tek omuzlu gelinlik modellerli de bu yılın trendleri arasında yer alıp, moda sırasını korumayı başarıyor. Son yıllarda kendini göstermeyi başaran peplum gelinlik modelleri de yılın hitleri arasında olmayı başarıyor. Bu gelinliliğin en büyük avantajı ise vücuttaki kusurlu hatları kapatmak oluyor.

2013 yaz gelinlik modasında bir çok çeşit yer alıyor. Ayrıca renk seçimi ise sadece beyaz olarak kullanılmıyor. Krem, kirli beyaz gibi renklerde son yıllardaki yükselişine bu yılda devam ediyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013_ilkbahar_yaz_abiye_gece_elbisesi
2013 Yaz Gece Kıyafetleri

Yaz aylarında gece gezmeleri diğer aylara göre çok daha fazladır. Çünkü yaz aylarında organizasyonlar oldukça hızlıdır. Gecelerin yıldızı olup parlamayı...

Kapat