Up
yaz-gelinlik-modası-2013

Yaz ayları yaklaştıkça evlilikler artmakta ve buna bağlı olarak kadınlar gelinlik arayışı içerisine girmektedir. 2013 yaz gelinlik modellerinde her sezon olduğu gibi krem, beyaz ve ebru renkte olan birbirinden güzel gelinlikler yer almaktadır.

Uzun yıllardan beri gelinlik modelleri içinde hep yerini koruyan dantel gelinlik modelleri yine bu yaz vazgeçilmeyen gelinlikler arasında bulunuyor. Danteller gelinliklerin vazgeçilmez bir aksesuarı gibidir. Kimi gelinlikler tamamen dantellerden oluşurken kimi gelinliklerin ise sadece kol ve omuz kısımlarında dantel detayları bulunmaktadır. Özellikle sırt kısmında bulunan dantel detayları güneşli günlerde sizi bunaltmıyor ve siz kadınlara ayrıca zarif bir görünüm kazandırıyor.

Ön eteği hafif kısa veya mini boyda olup arkaya doğru uzanan kuyruklu gelinlikler, 2013 yaz gelinlikleri koleksiyonu içerinde yer alarak kadınların tercihlerine sunuluyor. Bu model uzun bacaklarına güvenip ayakkabılarını göstermek isteyen kadınlar için çok ideal.

2013 yaz gelinlik modellerini etkilemiş olan peplum gelinlik modelleri son yılların trendleri arasındadır. Balık elbise modellerinde kullanılan ve basenleri geniş olan kadınların tercih ettiği peplumlar, vücudunuzda beğenmediğiniz hatlarını kamufle etmek için gelinlik modelleri içerisinde de yer almaya başlamıştır.

Balo ve otel tipi düğünler için ideal olan gelinlik modelleri taşlı ve işlemeli modellerdir. Günlük kıyafetlere bile farklı bir çizgi katan parıltılı pul işlemeleri, 2013 yaz gelinlik modelleri arasında vitrinlerde yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca tek omuzlu gelinliklerde bu yazın trendleri arasındadır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
nike-canta-modelleri
2013 Yaz Çanta Modelleri

Kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan çantalar büyük öneme sahiptir. 2013 yaz çanta modasında seneye en çok damga vuran modellerde şeffaflık söz konusudur....

Kapat