Up
gunes-gozlugu-modelleri3

Güneş gözlükleri yazın sıcağından korunmak için mutlaka kullanılması gereken parçalardan bir tanesi. Ancak sizinde bildiğiniz gibi güneş gözlükleri artık sadece sağlık amaçlı kullanılmıyor. Güneş gözlükleri kadınların en çok kullandığı aksesuarlar, şıklıklarını tamamlayan parçalar haline geldi. Durum böyle olunca güneş gözlükleri moda sayfasındaki yerini de çoktan aldı. Bakalım 2013 yaz güneş gözlüğü modelleri arasında neler yer alıyor.

2013 yaz güneş gözlüğü modellerinden bir tanesi kedi gözlükler oluyor. Sizinde bildiğiniz gibi bu gözlükleri uçları sivri gözlük modelleri oluyor. Bu gözlükler geçen yıldan beri oldukça revaçta. Ayrıca neredeyse her yüz tipine uyum sağlaması nedeniyle de oldukça çok seviliyor. Bu gözlüğü diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise sadece kadınlara ait olması. Diğer bir çok gözlük gibi unisex olarak kullanılmıyor.

Bu yıl patlama yaşayacak olan bir diğer gözlük modeli ise oval gözlükler oluyor. Bu gözlükler şüphesiz ki 2013 yaz güneş gözlüğü modelleri arasında üst sıralara yerleşecek. Bu gözlük daha çok klasik çizgiler taşıyor. Böyle olunca da modanın vazgeçilmezlerinden oluverecek gibi görünüyor. Bu klasikliğe renk katmak için ise bir çok farklı renk kullanılmış durumda.

Bu yıl yaz koleksiyonlarının defilelerinde kullanılan bir gözlük modeli var ki dikkatleri üzerine çekmişti. Kaynak gözlüklerine benzeyen bu gözlüklerde 2013 yaz güneş gözlüğü modelleri arasında yer alarak, yılın trendlerinden olmayı başarıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
gelinlik-modelleri-2013-27
2013 Yaz Gelinlik Modası

Yaz aylarını yaşadığımız şu zamanlarda, şüphesiz ki en çok karşılaştığımız aktiviteler düğünler oluyor. Havaların ısınmasıyla birlikte her çift hayallerindeki düğünü...

Kapat