Up
Beyaz-Güneş-Gözlüğü-Modelleri

Yaz gelince vazgeçilmez olan şey tabi ki güneş gözlükleridir. Bilindiği gibi güneş gözlükleri, güneş ışınlarının direk olarak gözümüze gelmesini engelleyerek daha sağlıklı bir gün geçirmemizi sağlıyor. Ancak şöyle bir sebep daha var ki güneş gözlükleri bu sebeplerle oldukça fazla kullanılıyor. Nedir bu sebep diye soracak olursanız, tabi ki moda. Bu aksesuarlar yaz modalarından hiç eksik olmayan tamamlayıcı parçalar olmayı çok uzun zaman başarmıştı. Bakalım 2013 yaz güneş gözlükleri bu yıl hangi tasarımlarla karşımıza çıkacaklar.

2013 yaz güneş gözlükleri arasında en çok karşılaşacağımız gözlükler oval tasarıma sahip olanlar olacak gibi görünüyor. Çünkü bu modeller, yılın trendleri arasına girmeyi çoktan başardı. Bu gözlük modelleri önceden sadece hipi tarzlarında kullanılıyordu. Biraz da sıra dışı geliyordu haliyle. Ancak bu yıl bu gözlüklerle oldukça fazla karşılaşacağız. Yılın trend gözlüklerinden bir tanesi de kedi gözlükleri oluyor. Oldukça kadınsı bir görünüme sahip olan bu gözlükler bayanlar tarafından da oldukça çok seviliyor. Durum böyle olunca bu gözlük modelleri, 2013 yaz güneş gözlükleri sıralamasındaki yerini alıyor.

2013 yaz güneş gözlüklerinden bir diğeri ise aynalı gözlükler oluyor. Bu gözlükler geçen yılda, yılın trendleri arsına girmişti. Bu yılda yerini koruyarak bir çok farklı modeliyle karşımıza çıkıyor. Yazın en sevilecek olan gözlükleri ise desenli çerçeveler ve renkli camlardan oluşan gözlükler olacak gibi görünüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
gunes-gozlugu-modelleri3
2013 Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri yazın sıcağından korunmak için mutlaka kullanılması gereken parçalardan bir tanesi. Ancak sizinde bildiğiniz gibi güneş gözlükleri artık sadece...

Kapat