Up
Rihanna-2013-İstanbul-Konseri

Yaz ayları gelince herkesin aklı tatile, eğlenceye kaçıyor haliyle. Ki buda herkesin hakkı. Bu güzel yaz aylarında akla ilk gelen tatil oluyor. İkincisi ise eğlencenin doruk noktalarına ulaşabileceğimiz yaz konserleri oluyor. Ülkemizde en çok konser olan yer ise incimiz İstanbul. Bu durumda 2013 İstanbul yaz konserleri takvimini gözden geçirmekte büyük fayda var.

2013 İstanbul yaz konserleri başladı bile. Geride birçok konseri bıraktık ve önümüze bakalım. Murat Dalkılıç son birkaç yılda yaptığı çıkışlarla, pop müzik dünyasının altını üstüne getirmeyi başardı. Özellikle genç kızların sevgilisi olan Murat Dalkılıç, 16 Ağustos 2013’de sevenleriyle buluşuyor. Bir başka konser ise Sıla’ya ait. Duru sesi ve güzelliğiyle seyircileri büyüleyecek olan sıla, 6 Temmuz 2013’ saat 20.00’da sahnede olacak. Konser ise 52. Silivri Uluslar arası Yoğurt Festivali ve Kültür Sanat Etkinliği bünyesinde yapılacak.

2013 İstanbul yaz konserleri dahilinde bulunan bir diğer ses ise, yılların müthiş yorumcusu Nüket Duru olacak. Konser, 5 Temmuz 2013 tarihinde, Kemal Sunal amfi tiyatrosunda yapılacak. Mustafa Ceceli ise, iki konserle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi 7 Temmuz 2013 tarihinde, Samandıra Kültür Merkezi’nde diğeri ise 12 Temmuz 2013 tarihinde Harbiye Açık Hava Sahnesinde yapılacak.

2013 İstanbul yaz konserleri dahilinde konser verecek diğer isimler arasında ise, Göksenin, Lütfü Livaneli, Sertap Erener yer alıyor. Bu konserler sayesinde, bu yazın neşe içinde geçeceğine hiç şüphe yok.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-yaz-makyaj-modası
2013 Yaz Makyaj Modası

Yaz aylarının ortalığı kasıp kavurduğu şu günlerde, hayatımız yerini rengarenk tonlara bırakıyor. Bu renkler 2013 yaz makyaj modasını da oldukça...

Kapat