Up
2013-yaz-makyaj-modası

Yaz aylarının ortalığı kasıp kavurduğu şu günlerde, hayatımız yerini rengarenk tonlara bırakıyor. Bu renkler 2013 yaz makyaj modasını da oldukça etkiliyor. Bu canlı renklerin yanında bilindiği gibi 80’ler yılını tekrarlıyoruz.

2013 yaz makyaj modasında gözler oldukça ön planda oluyor. 80’lerin etkisiyle kalın eyelinerler oldukça ön planda olacak. Göz makyajındaki bir diğer çarpıcılık ise, dolgun kirpikler oluyor. Belirgin gözlere sahip olmayı başarabileceğiniz 80’ler modasıyla oldukça dikkat çekebilirsiniz. Ayrıca kalın kaşlarla da oldukça sık karşılaşacağız. Kaş kalemleriyle de kaşlarınıza daha dolgun görünümler kazandırmanız mümkün olacaktır. Göz makyajında bu yıl oldukça çarpıcı etkiler etkin olacak. Ayrıca göz kapaklarınız için kullanacağınız açık renk farlar, daha doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Bu yıl ten renklerinde oldukça ışıltılı görünümler hakim olacak. Bu görünümü fondöten ve pudralarla yakalayabilirsiniz. Eğer bu makyaj ürünlerini kullanmayı sevmiyorsanız, BB kremler de size yardımcı olacaktır. Bu görüntülerle oldukça doğal ve dinç bir görünüme sahip olabileceksiniz. 2013 yaz makyaj modasıyla bronz tonları da oldukça ön plana çıkıyor. Bu tonlarla elmacık kemiklerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz.

2013 yaz makyaj modasının bir diğer noktasını ise çapıcı kırmızı olacak. Dişiliğin simgesi olarak da bilinen kırmızı, bu yıl dudaklarda çarpıcı bir görünüm yaratacak. Bu renk bu yaz bütün dikkatleri üstünüze çekmeyi başaracak. Ayrıca seksenler etkisiyle bordo rujlarda oldukça ön planda tutuluyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Beyaz-Güneş-Gözlüğü-Modelleri
2013 Yaz Güneş Gözlükleri

Yaz gelince vazgeçilmez olan şey tabi ki güneş gözlükleridir. Bilindiği gibi güneş gözlükleri, güneş ışınlarının direk olarak gözümüze gelmesini engelleyerek...

Kapat