Up
kalıcı-makyaj-2013-modelleri

Bu yılın makyaj trendleriyle, yazı bomba gibi geçirmeye hazırlıklı olun. Bu yılın makyaj trendleri sizi oldukça çarpıcı, iddialı ve dikkat çekici kılacaktır. Durum böyle olunca 2013 yaz makyaj trendlerine göz atmakta büyük fayda var tabi.

2013 yaz makyaj trendlerinin başında, 80ler ruhu herkesi saracak. Kalın, koyu kaş modelleri ve eyelinerler, dolgun görünümlü kirpiklerle bu yaza hazır olabilirsiniz. Bu yıl çarpıcı göz makyajları ön planda olacak. Ayrıca 80’ler ruhuna uygun olarak kırmızı ve koyu kırmızı tonları da oldukça sık kullanılacak. Bu renkteki rujlarla bu havaya ayak uydurabilirsiniz.

2013 yaz makyaj trendlerinden bir diğeri ise yazın çarpıcı renklerinden oluşuyor. 80lerin tam tersi denebilecek bu makyaj trendiyle yaz ruhunu yakalamanız daha kolay olacaktır. Bu makyajda sarı, mavi ve yeşil tonları oldukça etkili olacak. Bu renklerle yapacağınız göz makyajları, yazın capcanlı günlerine de oldukça yakışacaktır. Yaz modası defilelerinde de oldukça sık kullanılan bu makyaj trendi özellikle genç hanımlar tarafından da oldukça sevilecek gibi görünüyor.

Bu yılın bir diğer trendi, hatta en çarpıcı olan trendi ise metalık tonlar oluyor. Göz makyajınızda kullanacağınız metalik tonlar hem çarpıcı hem iddialı hem de şık görünümler oluşturabilir. Metalik tonlardan yapılan buğulu göz makyajları, gece davetlerinin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Özellikle gri ve altın tonları, buğulu gözler için birinci seçenek oluyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Rihanna-2013-İstanbul-Konseri
2013 Yaz İstanbul Konserleri

Yaz ayları gelince herkesin aklı tatile, eğlenceye kaçıyor haliyle. Ki buda herkesin hakkı. Bu güzel yaz aylarında akla ilk gelen...

Kapat