Up
bermuda-şort-2013

Yaz ayları bilindiği çok sıcak ve yakıcı geçiyor. Bu havalarda da pantolon giymek pek akıllıca olmuyor haliyle. Durum böyle olunca ikinci alternatif olarak şort modellerini gözden geçiriyoruz. 2013 yaz şort modasıyla bu yazı çok daha serin geçirmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca şort modelleri birkaç yıldır plaj modasının da vazgeçilmezlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun şort modelleriyle plajlarda da üstünlük kurmak hiç de zor olmayacak gibi görünüyor.

2013 yaz şort modası koleksiyonlarında yer alan parçalardan bazıları, hatta çoğu kısmını baskılı şort modelleri oluşturuyor. Özellikle irili ufaklı çiçek baskılarıyla süslenen şortlar yaz mevsimine tam anlamıyla uyum sağlamayı başarıyor. Ayrıca bu yıl şortlarda darlık yerine daha bol şortlar göz önünde oluyor. Bu da tabi ki yaz aylarında çok daha kolay bir kullanım imkanı sağlayabiliyor. Bu şortların görünümleri biraz klasiğe kaçıyor gibi gelebilir. Ancak tişörtlerle de oldukça şık kombinler oluşturulabiliyor. Ayrıca bu yılın trendlerinden olan aynı renk hitini yakalarsanız, çok daha hoş görünümler elde edebilirsiniz.

2013 yaz şort modasında yer alan bir diğer şort modeli ise, yılların vazgeçilmez modası kot şortlar oluyor. Kot şortlarda daha dar kesimler kullanılıyor. Ayrıca parçalanmış imajıyla da oldukça havalı görünüyor. Bu yıl kot şortlarda taş, pul, çivi ve zımba detayları da oldukça sık kullanılmış durumda. Özellikle genç hanımların tercih ettiği kot şortlar, yaz aylarının vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kalıcı-makyaj-2013-modelleri
2013 Yaz Makyaj Trendleri

Bu yılın makyaj trendleriyle, yazı bomba gibi geçirmeye hazırlıklı olun. Bu yılın makyaj trendleri sizi oldukça çarpıcı, iddialı ve dikkat...

Kapat