Up
Uzun-yazlık-Abiye-Elbise-Modelleri

2013 yaz uzun elbise modelleriyle enerjik, rahat ve ferah yaz günlerine hazırlıklı olun. Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla moda kategorisinin bu bölümü, hanımlar tarafından oldukça fazla inceleniyor. Bu elbiseler, daha rahat bir yaşam tarzını benimseyenlerin, günlük hayatlarını oldukça kolaylaştıracaktır. Bu parçalar açık giyinmekten hoşlanmayan bayanlarında beğenisini topluyor. Her yıl değişen bu şık tasarımlar, mağaza vitrinlerindeki yerlerini çoktan aldılar bile.

2013 yaz uzun elbise modellerindeki tasarımlarda genellikle baskılar kullanılıyor. Bu baskıların başında ise çiçek desenleri geliyor. Bu tarz bu yıl oldukça ön plana çıkmış ve bayanlar tarafından da oldukça beğeniliyor. Ayrıca bu modellerin yaz havasına uyum sağladığına ise hiç şüphe yok. Uzun elbise modelleri her tür ayakkabıyla kombinlenebiliyor neredeyse. Babetler, platform ve dolgu topuklar bu elbiselerin havasına çok yakışıyor. Ayrıca yazlık hırkalarla da bu kombinleri tamamlamak mümkün.

2013 yaz uzun elbise modelleriyle bu yaz şıklık yakanızı bırakmayacak. Eğer boy sıkıntısı yaşıyorsanız, bilekte biten elbise modellerini tercih etmenizde fayda var. Bu şekilde daha uzun boylu görünmeniz mümkün olacaktır. Bu yıl elbise modellerinde kullanılan diğer bir detay ise çizgi tasarımları olarak ön plana çıkıyor. Bir çok renge sahip olan bu elbise modelleri, bu çeşitliğiyle de ilgileri üzerinde topluyor. Yazın koy pantolonla rahat etmeyen kişiler için birebir olan bu elbiseler, herkesin beğenisini topluyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bermuda-şort-2013
2013 Yaz Şort Modası

Yaz ayları bilindiği çok sıcak ve yakıcı geçiyor. Bu havalarda da pantolon giymek pek akıllıca olmuyor haliyle. Durum böyle olunca...

Kapat