Up
2014-Çiçekli-Yazlık-Elbise-Modelleri

2013 yaz sezonun içinde olduğumuz şu tatil günlerinde, bu yaz da en çok tercih edilen parçaların başında, elbiseler geliyor. Günlük hayatta rahatlık ve şıklığı bir arada isteyen bayanların tercihi olan elbiseler, bu yaz da cıvıl cıvıl ve enerjik renk ve desenlerle karşımıza çıkıyor.

2013 yazlık elbise modelleri arasında, bu sezon cut out modeller, asimetrik kesim elbiseler, maxi yazlık elbiseler ve sırt dekolteli elbiseler yer alıyor. Renklerde ise sezonun trendi neon renkler öne çıkıyor.

2013 yaz renklerinin başında gelen neon pembe, turuncu, mavi, sarı, saks mavisi ve su yeşili, 2013 yazlık elbise modellerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Hem günlük hem de abiye elbise modellerinde tercih edilen bu renkler, yine renkli ve cıvıl cıvıl aksesuarlarla tamamlanıyor.

Canlı renklerin yanı sıra, 2013 yazlık elbise modellerinde dikkat çeken diğer bir renkte pudra rengi oluyor. Kendine has zarif ve duru görüntüsü ile uzun yıllar moda dünyasında en çok kullanılacak renklerden biri olan pudra rengi, özellikle mini elbiselerde oldukça hoş bir görünüm yaratıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
evgör koltuk takımları
Avangard Koltuk Modelleri

Ev dekorasyonu, özellikle salon dekorasyonunda, koltuk modelleri oldukça önemlidir. Dekorasyonun büyük bir bölümünü oluşturan koltuk seçimi, hem evinizin tarzı ile...

Kapat