Up
mango-yazlık-kot-elbise-modeli

Kotun hayatımızda ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Neredeyse günün her saati kot pantolonlarımızı giyip dışarı çıkabiliyoruz. Bir arkadaş toplantısına, özel bir akşam yemeğine ya da sadece alışverişe giderken bile kotumuzu giyiyoruz. Kot pantolonlarının bu kadar çok kullanım alanının olması biz hanımlar için büyük avantaj sağlıyor. Bu yüzden de gidilecek yerlere uygun çeşitli kot pantolonlarımız her zaman gardıroplarımızda bulunur. Gardırobun baş tacı sayılan diğer bir kurtarıcı kıyafette elbiselerdir. Yine her yere giyilmeye uygun olan elbiselerimizle günümüzü şık ve feminen geçirebiliyoruz.

Bayanların çok sevdiği bu iki giysi bir arada olduğu zaman da daha şık olabilmek mümkündür. Bayanlar kot kumaşından yapılmış elbiseleri ile hem kot şıklığını hem de elbise rahatlığını aynı kıyafetle yaşayabiliyorlar. Bu senenin yazlık kıyafetleri arasında da sıklıkla kot elbiseleri görebiliyoruz. 2013 yazlık kot elbise modelleri de yavaş yavaş bayanların gardıroplarında yer edinmeye başladı. Özellikle askısız kesimli ve önden düğmeli olan modeller bu senenin modası.

2013 yazlık kot elbise modelleri arasında en çok tercih edilen bu askısız ve düğmeli kot elbiselei farklı aksesuarlarla hem gündüz hem de akşam kullanmak mümkün olabilir. Kıyafetin altına kırmızı gösterişli bir platform topukla ayakkabı, açık bırakılmış saç ve makyajla birlikte kullanarak üzerine de hoş takılar giyerek akşam çıkmak için güzel bir kombin yaratılabilir. Aynı elbiseyi düz bir sandalet ve atkuyruğu saçlar hafif bir makyajla birleştirince gündüz vakti de kullanılabilir. Bu 2013 yazlık kot elbise modelleri bu senenin en çok tercih edilen kıyafeti olacağa benziyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-2014-esarp-modelleri
2013 Eşarp Modelleri

Eşarplar bir bayanın en önemli aksesuarları arasında sayılıyor. Bir eşarp ile giyilen kıyafeti bambaşka bir havaya sokabilmek mümkün olabilir. Hem...

Kapat