Up
yırtmaçlı-uzun-etek-modelleri-2013

Etekler de elbiseler gibi rahat kıyafetlerden sayılıyorlar. Bayanların rahat etmelerini ve şık görünmelerini sağlayan etekler eski yıllardan beri moda olmaya devam ediyorlar. Geçen sezon ortaya çıkan kalem etekler her bayanın gardırobunda yer edindi ve gerçekten bayanların şık görünmelerine olanak sağladı. Bu sezonun en çok aranan etek modeli ise yırtmaçlı uzun eteklerdir.

Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jollie’nin başlattığı tek bacağın görünmesini sağlayan uzun yırtmaçlı etek modası 2013 yırtmaçlı etek modellerinde en çok istenenler listesinde yer almış durumdadır. 2013 yırtmaçlı etek modellerinde kısa olanlar değil uzun olan etekler tercih ediliyor. Yırtmaçlı etekler özellikle basenleri olan bayanlar tarafından beğeni topluyor. Herhangi bir fazlalığı göstermeyen bu etekler ile daha şık görünmek mümkündür.

2013 yırtmaçlı etek modelleri genelde tek taraftan yırtmaçlı olarak tasarlanmış olmaktadırlar. Ancak bazı kıyafet markaları iki taraftan da yırtmacı olan modeller de üretmektedirler. İki yırtmacı olan modeller genelde şifondan imal edilmektedirler. Bu etekleri giyerek bacakların daha da uzun görünmesini sağlamak mümkün olur. Çünkü etekler genel olarak yüksek bel olarak tasarlanmış olmaktadırlar. Eteklerin üzerine sadece bir askılı badi giyerek günlük şıklık kolay yoldan tamamlanabilir.

Etek uzun ve gösterişli olduğu için üzerine giyilecek bluzun da aşırı gösterişli olmaması gereklidir. Eteği bir yırtmacından bacaklar görüneceği için de şık bir ayakkabı giymek gerekir. Bu tarz bir kombinle 2013 yazında oldukça modern bir görünüm sergilenebilir.


 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
pembe-kap-modeli-2013
2013 Yazlık Kap Modelleri

Başını örten tesettürlü hanımların en çok kullandıkları ürünler eşarp ve şallardır. Bu eşarp ve şallar farklı teknikler kullanılarak bağlanıyor ve...

Kapat