Up
metalik-renkli-abiye-ayakkabilar

2014 Abiye ayakkabı modelleri kadınların muhteşem gece kıyafetlerinin altında farklı tasarımları ile bu sezon da yenilikler sizler için hazırlanmıştır.

2014 Abiye ayakkabı modelleri bu sezon klasik tarzın dışında farklı tasarımlarla da sizlerin mutlaka beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz parçalarla şekillenmiş bulunmaktadır. Abiye ayakkabılar farklı kumaşlardan hazırlanan elbiselerinizi, eteklerinizin veya pantolonlarınızın altında çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sezon kadınlar için hazırlanan abiye koleksiyonlarda dikkat çeken renkler arasında siyah her zamanki gibi öne çıkarken kırmızıdan kreme, bordodan pembeye kadar aklınıza gelen tüm tonlar sizler için kreasyonlara eklenmiş bulunmaktadır.

Abiye ayakkabılar renklerin haricinde farklı bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar için detay alternatifleri ile de dikkat çekerken en iddialı bulduğum tasarımlardaki simler ve taş işlemeler kendine güvenen bayanların tercihlerinde yer alacaktır. Bu sezon için hazırlanan abiye ayakkabı modellerinde genellikle yüksek topuklar tercih edilirken boy sorunu olan kadınlar kendilerini bu parçalarla daha dişi hissedebilirler.

Yeni sezon abiye ayakkabı modelleri içinde sezonun dantel kumaşlarından çekici tasarımlarda yer alırken düz kıyafetleriniz bu tasarımlarla hareketlenecektir. Abiye ayakkabı denildiğinde ilk olarak akıllara gelen rugan bu sezonda modasını sürdürmeyi başarırken özellikle çantalarla takımlayacağınız ruganları da alışverişiniz sırasında incelemenizi mutlaka öneririz. Bu sezon t modeli ayakkabılar kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alırken farklı bir çekicilik ve dişilik kazanacağınız bu tasarıma da tercihlerinizde yer verebilirsiniz.

2014-abiye-ayakkabi-modelleri abiye-ayakkabi abiye-ayakkabi-modelleri abiye-ayakkabi-trendleri en-sik-abiye-ayakkabilar farkli-abiye-ayakkabilar metalik-renkli-abiye-ayakkabilar uzeri-tasli-abiye-ayakkabi yeni-sezon-abiye-ayakkabi yuksek-topuklu-abiye-ayakkabi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
deri etekler
2014 Etek kumaş trendleri

Etekler her yıl olduğu gibi bayanların ilk tercih ettikleri feminen tarz sağlayan kıyafetlerden biri olurken 2014 etek kumaş trendleri karşımıza...

Kapat